"Wrr... męczą troszkę". Pudzianowski wrzucił do sieci foto z treningu

Mariusz Pudzianowski jest tytanem pracy. W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych gwiazdor KSW zdradza, co może zmęczyć go na siłowni.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mariusz Pudzianowski Instagram / www.instagram.com/pudzianofficial / Mariusz Pudzianowski
"Jak zawsze zabawa na sali ketlami musiała być... Wrrr męczą troszkę" - napisał na Instagramie 46-letni Mariusz Pudzianowski.

Były pięciokrotny mistrz świata Strongman (2002, 2003, 2005, 2007 i 2008 r.), od wielu lat gwiazda MMA, zamieścił na portalu społecznościowym kilka migawek z treningu siłowego (patrz poniżej).

Na zaprezentowanych zdjęciach uwagę przykuwają ketle (odważnik kulowy z uchwytem, wykorzystywany do ćwiczeń), a także "krata" na brzuchu "Pudziana".

"Ale ogień!", "Jest siła", "Pudzilla", "Super forma", "Król", "Brawo!" - internauci byli pod dużym wrażeniem aktualnej formy Pudzianowskiego.

"Dominator" wciąż wchodzi do klatki i nie myśli o końcu kariery w sportach walki. W swoim ostatnim pojedynku, w grudniu 2022 r., musiał uznać wyższość Mameda Chalidowa. Wcześniej wygrał jednak przed czasem pięć pojedynków, m.in. z Michałem Materlą czy Łukaszem Jurkowskim.

Zobacz:
"Dobiorę się do niego". Mariusz Pudzianowski chce walczyć z mistrzem KSW
Lata mijają, a on nic się nie zmienia. Porównaj Pudziana: teraz i dawniej

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szałowa kreacja Sereny Williams. Fani zachwyceni
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×