Piotr Niedzielski niebawem wróci do klatki Bellatora

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David Fitzgerald/Sportsfile / Na zdjęciu: Richie Smullen vs Piotr Niedzielski
Getty Images / David Fitzgerald/Sportsfile / Na zdjęciu: Richie Smullen vs Piotr Niedzielski
zdjęcie autora artykułu

12 maja miejsce będzie miała rozgrywana w Paryżu gala Bellator 296. Podczas wydarzenia nie zabraknie także i naszego rodaka Piotra Niedzielskiego, który podejmie Yvesa Landu.

W tym artykule dowiesz się o:

Prowadzona przez Scotta Cokera organizacja wraca na Stary Kontynent! Niebawem dojdzie do kolejnego wydarzenia w paryskiej Accor Arenie. Dosłownie na ostatniej prostej dowiadujemy się, iż rozpiskę zasili także starcie z udziałem Piotra Niedzielskiego. Polak już kilka dni temu próbował przemycić tę informację w swoich mediach społecznościowych.

"Już niedługo znowu będę reprezentował naszą flagę i nasz kraj! Szybciej niż można byłoby przypuszczać! Wkrótce więcej informacji!" - zakomunikował.

Teraz wszystko stało się już jasne. Na oficjalnej stronie Bellatora zamieszczono bowiem zaktualizowaną rozpiskę, w której widnieje również nazwisko Polaka. "Niedziela" 12 maja podzieli klatkę wraz z reprezentantem Trójkolorowych Yvesem Landu.

Dla Niedzielskiego będzie to trzeci występ w amerykańskiej organizacji. Po raz ostatni widziany był w akcji w lutym tego roku. Zmierzył się wówczas z Richiem Smullenem, jednakże ostatecznie zmuszony był uznać jego wyższość, niejednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich. Kilka miesięcy wcześniej wyszedł natomiast zwycięsko z potyczki z Pedro Carvalho.

Czytaj także: Przerażający nokaut na gali UFC. Już nawet nie dobijał rywala Popis Saula Alvareza. Rywal mocno porozbijany

ZOBACZ WIDEO: Popłaczecie się ze śmiechu! Chalidow opowiada, jak rozmawia przez telefon ze Szpilką

Źródło artykułu: WP SportoweFakty