Szpilka otworzył się na temat alkoholu. Przyznał to wprost: "Tragedia"

Artur Szpilka przed walką z Mariuszem Pudzianowskim był gościem u "Winiego". Podczas wywiadu pojawił się wątek alkoholu i gwiazdor KSW zaskoczył swoim wyznaniem.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Artur Szpilka WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Zostało już tylko kilka dni do gali XTB KSW Colosseum 2, która w sobotę 3 czerwca odbędzie się na PGE Narodowym. Wielu fanów wyczekuje walki Artura Szpilki, przed którym hitowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Zwycięstwo może przyspieszyć karierę byłego pięściarza w MMA.

Przed galą 34-latek był gościem u "Winiego". Winicjusz Bartków od dłuższego czasu prowadzi kanał w platformie Youtube i podczas jazdy samochodem rozmawia ze znanymi ludźmi. Często udaje mu się wyciągnąć od gości ciekawe informacje i tak było w przypadku "Szpili".

Podczas rozmowy pojawił się wątek alkoholu. Okazuje się, że Szpilka nie przepada za trunkami z procentami. Przyczyna jest bardzo prosta.

- Zawsze choruję po alkoholu. Nie wiem, czemu tak mam… Głównie, jak się napiję wódki. Tragedia. Może dobrze, że to u mnie tak wygląda. Wódki nienawidzę. Jak czuję ten zapach nawet teraz, to ojej. Po prostu mnie wykręca - przyznał.

W przypadku profesjonalnego sportowca takie problemy to akurat nic złego. Dzięki temu Szpilkę nie ciągnie do używki, która zniszczyła już nie jedną karierę.

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"

Nie oszczędzali się! Szpilka sparował z Chalidowem [WIDEO] >>
"Wychodzę mu nakopać". Szpilka gotowy na siłę "Pudziana" >>

Czy Artur Szpilka pokona Mariusza Pudzianowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×