Pudzianowski i Szpilka lepsi od "Lewego". Pomogli pobić rekord

Gala XTB KSW Colosseum 2 była wielkim wydarzeniem i cieszyła się dużą popularnością wśród kibiców. Transmitująca imprezę platforma Viaplay pochwaliła się, że pobity został rekord oglądalności.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW Colosseum 2 Twitter / Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW Colosseum 2
W sobotę na PGE Narodowym odbyła się gala XTB KSW Colosseum 2. Organizatorzy przygotowali wiele hitowych walk, a największą niespodziankę sprawił Artur Szpilka, który znokautował w drugiej rundzie Mariusza Pudzianowskiego. Zwycięstwa odnieśli też m.in. Mamed Chalidow, Michał Materla czy Krzysztof Głowacki.

Gala cieszyła się dużym zainteresowaniem kibiców. I to zarówno tych, którzy przyszli oglądać zawody na PGE Narodowym, jak i widzów oglądających walki w internecie. Transmisję w systemie PPV przeprowadziła platforma Viaplay.

Poinformowała ona o nowym rekordzie oglądalności. Ustanowiono go właśnie podczas transmisji gali XTB KSW Colosseum 2. "Mamy nowy rekord! Gala KSW 83 Colosseum II była najchętniej oglądanym streamem w historii Viaplay Polska" - przekazano w mediach społecznościowych.

"Cała czołówka najchętniej oglądanych transmisji to wydarzenia z tego sezonu: KSW 83 Colosseum II, KSW 77 oraz mecz Manchester United - Barcelona w Lidze Europy. Dziękujemy, że z nami jesteście" - dodano.

Viaplay ma nie tylko prawa do transmitowania gal KSW, ale także do piłkarskiej Premier League, Bundesligi czy rozgrywek Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

Czytaj także:
KSW pogrozi palcem Pudzianowskiemu? "Czeka nas rozmowa"
Szokujący plan Murańskiego. "Chyba nikt się na to nie zgodzi"

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×