To musiało boleć. Zobacz zakończenie walki Gamrot - Fiziev [WIDEO]

Rafael Fiziev musiał przełknąć gorycz porażki w starciu z Mateuszem Gamrotem. Azer doznał bolesnej kontuzji w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC Vegas 79.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Rafael Fiziev doznał kontuzji w walce przeciwko Mateuszowi Gamrotowi Twitter / Rafael Fiziev doznał kontuzji w walce przeciwko Mateuszowi Gamrotowi
Rafael Fiziev dobrze zaprezentował się w pierwszej rundzie, którą w ocenie trzech sędziów punktowych wygrał. "Ataman" oddał jednak inicjatywę w drugim starciu, dał się obalić, a kiedy udało mu się wrócić do stójki wyprowadził niefortunną akcję, po której doznał kontuzji.

Powtórki pokazały, że przy kopnięciu prawą nogą, która została zblokowana przez łokieć Gamrota, uszkodzeniu uległa lewa, podporowa noga 30-latka. Azer padł na matę oktagonu, gdzie z serią ciosów dopadł go były mistrz KSW.

Zobacz:

Mateusz Gamrot odniósł szóste zwycięstwo w UFC w siedmiu ostatnich walkach. Dzięki niemu wykonał duży krok w kierunku pojedynku o mistrzowski pas w kategorii lekkiej największej organizacji MMA na świecie.

Zobacz także:
Zrobiła to! Karolina Kowalkiewicz ponownie w czołówce
"Skończyłem z problemami zdrowotnymi i opluty przez ludzi dookoła". Wydał oświadczenie po KSW 86

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×