"Jest bardzo blisko tego szczytu". Jurkowski skomentował wygraną Gamrota

Mateusz Gamrot wykonał kolejny krok w kierunku mistrzowskiego tytułu UFC w wadze lekkiej. Po wygranej z Rafaelem Fizievem Polak może liczyć na kolejny awans w rankingu. Jego ostatni występ skomentował w mediach społecznościowych Łukasz Jurkowski.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Na zdjęciu; Mateusz Gamrot YouTube / MMA Crazy / Na zdjęciu; Mateusz Gamrot
Były mistrz KSW triumfował w walce wieczoru gali UFC Vegas 79 w wyniku kontuzji Azera, który w drugiej rundzie doznał urazu lewej stopy. Gamrot odniósł szóste zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie.

"Mateusz Gamrot spełnia marzenia i udowadnia, że ciężka praca prowadzi na szczyt. Gamer jest bardzo blisko tego szczytu. W najlepiej obsadzonej kategorii wagowej UFC. Piękne czasy polskiego MMA. Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz przetarli mistrzowski szlak. Po swoje" - napisał "Juras" na Facebooku.

Mateusz Gamrot aktualnie plasuje się na 7. miejscu w rankingu wagi lekkiej. Polak przyznał, że w kolejnym starciu chętnie zmierzyłby się z byłym mistrzem, Charlesem Oliveirą. Ten jednak najpierw, 21 października, stanie przed szansą odzyskania pasa, mierząc się w rewanżu z Islamem Machaczewem.

Zobacz także:
Zrobiła to! Karolina Kowalkiewicz ponownie w czołówce
"Skończyłem z problemami zdrowotnymi i opluty przez ludzi dookoła". Wydał oświadczenie po KSW 86

ZOBACZ WIDEO: Wrze po odrzuceniu protestu. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder przedstawił swoje zdanie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×