To byłby hit! Jest chętny na walkę z Chalidowem

Mamed Chalidow przyznał w jednym z wywiadów, że myśli o walce bokserskiej. Na te słowa odpowiedział Krzysztof Włodarczyk. "Diablo" w rozmowie z TVreklama zaprosił gwiazdora MMA do ringu.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Mamed Chalidow Materiały prasowe / Mamed Chalidow
O Krzysztofie Włodarczyku ponownie głośno zrobiło się na przełomie lipca i sierpnia. Ogłoszono wtedy, że może zadebiutować we freak fightach. Z występu na gali Fame MMA 19 jednak nic nie wyszło (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Jak się okazuje, 42-letni "Diablo" nie zamierza rezygnować ze sportów walki. Do ringu ma powrócić bowiem już za trzy tygodnie.

- Walka jest taka, żeby w pewnym sensie utrzymać się w rankingach - wyjaśnił Włodarczyk w rozmowie z TVreklama. - Każda walka, jaka by ona nie była, może sprawić, że pójdę wyżej i szybciej będę miał możliwość walki o pas mistrzowski - dodał.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta

"Diablo" nawiązał także do doniesień mówiących o tym, że Mamed Chalidow chciałby spróbować się w boksie. Włodarczyk wypalił wprost, co o tym myśli i... zaprosił gwiazdora KSW do ringu.

- Jakby co to zapraszam go też do boksowania. Nie ma problemu. Tu nie chodzi o federację, możemy zaboksować dziesięć rund. Pokazać, zobaczyć prawdziwy sport. Na zasadach boksu zawodowego i oczywiście z kontrolą antydopingową, żeby nie było - powiedział.

Odniósł się także do słów Martina Lewandowskiego, który chciałby zorganizować walkę Włodarczyka z Arturem Szpilką. Włodarczyk wyjaśnił, że jest gotowy się zmierzyć ze "Szpilą", ale wyłącznie na zasadach bokserskich.

Przypomnijmy, że w trakcie swojej kariery Włodarczyk stoczył 66 zawodowych walk. Wygrał 61 z nich, w tym 41 przez nokaut.

Czytaj także:
"Najdroższa walka o pas mistrza Polski w historii". Szykuje się wielki pojedynek
"Najlepsza robota na świecie". Rywal Gamrota pokazał nagranie ze szpitala

Czy chciałbyś/chciałabyś zobaczyć walkę Włodarczyk - Chalidow w boksie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×