Ostre słowa Jurkowskiego. "Kiedy cały świat ma w d****"

Nie od dziś wiadomo, że Łukasz Jurkowski jest fanem motoryzacji. Były zawodnik MMA, a obecnie komentator Polsatu zabrał głos na temat spraw ekologicznych. "Wmawia nam, że 'elektryki' i zakazy dla starych samochodów zbawią świat" - napisał.

MB
Łukasz Jurkowski Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/kswmma.com / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski
Łukasz Jurkowski należy do grona legend polskiego MMA. Łącznie pod szyldem federacnj KSW wystąpił 22 razy. W 2023 roku jako pierwszy zawodnik w historii dołączył do Hall of Fame KSW, a oficjalna ceremonia miała miejsce podczas XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym.

Obecnie 42-latek spełnia się jako komentator sportowy na antenie Polsatu Sport. Ma też więcej czasu na funkcjonowanie w mediach społecznościowych. We wtorek opublikował wpis, który dotyczył ekologii samochodowej. On sam nie gryzł się w język.

"Kiedy cały świat ma w d**** pseudo ekologię motoryzacyjną, 'Europa' wmawia nam, że elektryki i zakazy dla starych samochodów zbawią świat. Naiwne" - napisał Łukasz Jurkowski na platformie X.

"Szkoda mi ludzi, których nie stać na nowe auto. Po prostu. Pomyślcie decydenci o tym zanim ponownie polecicie samolotem na eko konferencje" - dodał.

Zapewne Łukasz Jurkowski interesuje się tematem. 42-letni komentator jest przecież zapalonym fanem motoryzacji. Pod koniec 2021 roku sprzedawał swój motocykl Yahama MT-10, którego wycenił na 59300 zł (więcej TUTAJ).
Zobacz też: Wciąż ma to coś. Lewandowska pokazała moc ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za talent! Miss Euro szokuje umiejętnościami
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×