Całodniowa transmisja z 9. Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MMA Polska / Najbliższe Mistrzostwa MMA już w sobotę
Materiały prasowe / MMA Polska / Najbliższe Mistrzostwa MMA już w sobotę
zdjęcie autora artykułu

Transmisję z 9. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Zmagania amatorskich fighterów na 9. Mistrzostwach MMA odbędą się już 9 grudnia. Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo w Warszawie.

Na listach startowych znalazło się blisko 550 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska. Finały, które rozpoczną się o godzinie 15:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport. WP Sportowe Fakty, Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 9. Mistrzostw MMA. 9. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców. Stowarzyszenie MMA Polska po raz czwarty w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. To właśnie tutaj zorganizowano pierwszy turniej w roku 2021, który odbył się w Białołęckim Ośrodku Sportu. Kolejne dwa warszawskie wydarzenia odbyły się w hali OSiR Bemowo.

Zobacz także: Był pośmiewiskiem całej wsi, teraz walczy o pas mistrza świata

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: niespodzianka na treningu Bayernu. Zobacz, kto odwiedził piłkarzy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty