Artysta nokautu na dłużej w KSW. Serb podpisał nowy kontrakt

Darko Stosić, numer jeden rankingu najlepszych zawodników wagi ciężkiej KSW, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z liderem europejskiego rynku MMA.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Darko Stosić wygrał wszystkie dotychczasowe walki w KSW Twitter / Darko Stosić wygrał wszystkie dotychczasowe walki w KSW
Stosić zadebiutował w KSW w marcu 2021 roku i w świetnym stylu znokautował Michała Włodarka. W kolejnych pojedynkach sile jego umiejętności ulegli Michał Kita i Michał Andryszak.

W roku 2022 Darko stanął do rywalizacji o pas mistrzowski z Philem De Friesem, ale musiał uznać jego wyższość w klatce. W trzech następnych konfrontacjach Serb posłał na deski Štefana Vojcáka, Michala Martinka i drugi raz Michała Kitę. W okrągłej klatce pięć raz był wyróżniony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru.

Darko Stosić przygodę ze sportami walki zaczynał od judo, w którym sięgnął dziesięciokrotnie po tytuł mistrza Serbii oraz dwukrotnie został mistrzem Bałkanów w kategoriach juniorskich. Potem zdecydował się na przejście do świata MMA. Przed wejściem do KSW stoczył siedemnaście pojedynków. Walczył między innymi dla organizacji UFC i zdobył tytuł mistrzowski marki Final Fight Championship. Serb znany jest z nokautującej siły ciosu. Na dziewiętnaście wygranych konfrontacji trzynaście raz posyłał rywali na deski.

Czytaj więcej:
Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość
Wyjątkowe starcie na gali Chalidow - Adamek. Emocje gwarantowane

ZOBACZ WIDEO: Chalidow przed starciem z Adamkiem: "Ja będę w tej walce underdogiem"
Czy Darko Stosić sięgnie po pas wagi ciężkiej KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×