W okolicach północy wrzucił zdjęcie. Taką formę zrobił Pudzianowski na święta

Tego można się było spodziewać po Mariuszu Pudzianowskim. Były strongman zawsze powtarza, że "ciężkiej pracy się nie boi", więc przed świętami nie obyło się bez treningu.

DP
Mariusz Pudzianowski Instagram / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski to prawdziwa ikona. Najpierw był kilkukrotnie najlepszym strongmanem na świecie, kiedy ta dyscyplina zyskiwała popularność w naszym kraju. Karierę zakończył, ale postanowił sprawdzić się w czymś innym.

W 2009 roku przystąpił do rywalizacji w mieszanych sztukach walki, a podczas gali KSW w swoim debiucie rozbił Marcina Najmana. Od tej pory jest jedną z największych gwiazd federacji.

Do tej pory stoczył 27 walk, z czego wygrał 17 razy (w tym dwunastokrotnie przez nokaut). To imponujący bilans, tym bardziej, że Pudzianowski ma już 47 lat.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Jego forma cały czas jest znakomita, a tajemnica sukcesu jest prosta. Pudzianowski ciężko pracuje na siłowni i swoje treningi pokazuje w mediach społecznościowych. Dzięki czemu może zmotywować innych i pokazać, że można być w dobrej formie.

"Na zakończenie sobotniej zabawy dziś. A ja mogę zacząć relaksik teraz dopiero" - napisał w poście, który zamieścił niedługo przed północą. Na fotkach i nagraniach rzuca się w oczy imponujący "sześciopak".

Czytaj też:
Córka Małysza i jego zięć nie spędzą świąt w Polsce. Tam się wybrali
Jak student. Zobacz stylówkę Lewandowskiego przed meczem Barcelony

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×