Córka Małysza i jego zięć nie spędzą świąt w Polsce. Tam się wybrali

Karolina Małysz-Czyż uwielbia poznawać świat, dlatego tegoroczne święta wielkanocne spędzi daleko od domu. Córka Adama Małysza i jej mąż Kamil odwiedzili kolejny ciekawy region w Azji.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Karolina Małysz-Czyż i Adam Małysz Instagram / malyszczyz i adammalyszofficial / Na zdjęciu: Karolina Małysz-Czyż i Adam Małysz
Karolina Małysz-Czyż jest jedynym dzieckiem Adama i Izabeli Małyszów. Parę lat temu wyszła za mąż za Kamila Czyża i na pewno może o sobie powiedzieć, że lubi cieszyć się życiem.

Wspólnie ze swoim mężem uwielbia poznawać inne kraje i kultury. Oboje prowadzą na Instagramie profil "Czyżby podróż?". Bardzo chętnie dzielą się z internautami zdjęciami czy materiałami wideo ze swoich podróży.

Ostatnie tygodnie 26-letnia Karolina i jej mąż Kamil spędzili w Azji Południowo-Wschodniej. Najpierw zwiedzili Singapur, następnie podziwiali uroki Wietnamu.

Teraz zdecydowali się ruszyć jeszcze bardziej na wschód. Niedawno dotarli na Tajwan. Na tej słynnej wyspie również nie brakuje pięknych miejsc. Jedno z nich postanowili pokazać na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Para pochwaliła się w relacji Instastories na Instagramie, że przebywa obecnie w górskim regionie Alishan. W tej części Tajwanu nie brakuje ośrodków turystycznych. Obszar ten słynie również z produkcji wyjątkowych herbat.

Karolina Małysz-Czyż i jej mąż Kamil nie zawitają więc do domu na święta wielkanocne, ale spędzą je w dalekiej Azji. Z pewnością w najbliższych dniach zaskoczą jeszcze swoich obserwujących kolejnymi relacjami z niezwykłych miejsc.

Czytaj także:
Kolejny koncert Grigora Dimitrowa. Bułgar znów sprawił niespodziankę
Wielki rewanż Jannika Sinnera. Włoch zdeklasował obrońcę tytułu

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×