Michał Materla wypełnił kontrakt z KSW. Walczy z problemami zdrowotnymi

Dla Michała Materli marcowy pojedynek z Piotrem Kuberskim był ostatnim w obowiązującym kontrakcie z KSW. Czy kibice zobaczą go jeszcze w okrągłej klatce?

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Materla Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Michał Materla
16 marca Materla został znokautowany przez Kuberskiego pod koniec 1. rundy starcia na XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Wcześniej, w grudniu na XTB KSW 89, szczecinianin przegrał z Pawłem Pawlakiem na punkty starcie o mistrzowski pas w kategorii średniej.

"W niecałe 14 miesięcy 4 walki z topowymi zawodnikami i nie tylko zawodnikami... To był bardzo intensywny rok jak za dobrych czasów. Potrzebowałem chwilę czasu dla siebie, bo zdrowotnie ta walka potoczyła się wyjątkowo niekorzystnie dla mnie i nie wiadomo, jaki będzie tego finał. Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną w tych najgorszych momentach, a ja mimo przeciwności losu postaram się Wam wszystkim odwdzięczyć, bo czuję na plecach odpowiedzialność za taką armię wsparcia! To była moja ostatnia walka w obowiązującym kontrakcie KSW" - napisał na Facebooku Michał Materla.

Poza Kuberskim w ostatnich latach Materlę ciężko znokautowali Mariusz Pudzianowski, Roberto Soldić czy Scott Askham. Przez ponad 20 lat zawodowej kariery w MMA reprezentant Berserker's Team Szczecin stoczył aż 44 pojedynki, z których 33 razy wychodził jako zwycięzca.

Czytaj także:
Nowy mistrz KSW! Wielkie emocje w finale turnieju wagi półciężkiej
Będzie hit! Ogłoszono rywala Szpilki w KSW

ZOBACZ WIDEO: Dramat Mameda Chalidowa. "Wszystkie kości przesunięte"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy chciałbyś nadal oglądać walki Michała Materli w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×