Kiedy powrót Błachowicza do oktagonu? Zdradził, na jakim jest etapie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/janblachowicz / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
Instagram / instagram.com/janblachowicz / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
zdjęcie autora artykułu

Jan Błachowicz w ostatnim czasie przeszedł operację. Kiedy będzie gotowy na powrót do oktagonu? - Jeszcze jest długa droga - przyznał Jan Błachowicz w magazynie Koloseum na antenie Polsat Sport.

W tym artykule dowiesz się o:

W styczniu Jan Błachowicz miał stoczyć rewanżowy pojedynek z Aleksandarem Rakiciem. Nic z tego nie wyszło, bowiem Polak zamiast do oktagonu trafił pod nóż. Musiał "naprawić" swoje barki.

W magazynie Koloseum zdradził, jak wygląda jego obecna sytuacja i kiedy można spodziewać się jego powrotu.

- Jak wszystko pójdzie dobrze to pod koniec roku chciałbym wystartować - przyznał "Cieszyński Książę" zdradzając kiedy mógłby stoczyć swój kolejny pojedynek w UFC.

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat zdradza, w jakim stanie zobaczył tatę. "Tak wygląda życie"

Aktualnie nasz fighter przechodzi proces rehabilitacji. Współprowadzący studio Łukasz "Juras" Jurkowski dopytywał na jakim jest ona etapie.

- Na takim, że jutro (emisja magazynu była w czwartek 18 kwietnia) mogę zrobić pierwszy trening biegowy od nie wiem jak długiego czasu. Nie mogę się tego doczekać. Cieszę się z tego, że... będę biegał - zdradził.

Od operacji prawego barku minęły cztery tygodnie. - Jak na ten moment jest całkiem przyzwoicie, ale jeszcze jest długa droga. Wszystko się okaże jak pójdę na trening, zrobię jeden, drugi sparing i jak te barki będą się zachowywać - zakończył wątek Błachowicz.

Swoją ostatnią walkę w UFC Polak stoczył pod koniec lipca 2023 roku, kiedy podczas gali oznaczonej numerem 291 przegrał z Alexem Pereirą po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Zobacz także: Tyson zaniepokoił fanów. "Przykry obrazek" Skandal w USA. "Jestem z Rosji. Nie rób tego"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty