HYBRID MMA 4 – „NEXT LEVEL”

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / materiały partnera
Materiały prasowe / / materiały partnera
zdjęcie autora artykułu

Jesteśmy po porannym ważeniu przed galą HYBRID MMA 4 – „NEXT LEVEL”, która rozpocznie się już jutro w Zielonej Górze. Za zawodnikami najgorsza część całego okresu przygotowawczego, czyli zbijanie wagi.

Bohaterowie jutrzejszego wydarzenia podeszli do sprawy z dużym profesjonalizmem i bez wyjątku wypełnili limity. Na wadze nie pojawił się bohater pojedynku w formule CAGE BOXING, Bartłomiej Wojciechowski, który walczy jeszcze ze zbędnymi kilogramami. Do Zielonej Góry nie dojechał jeszcze także Bartek Paszczyk, który stanie naprzeciw Przemysława Szyszki. Z naszych informacji wynika jednak, że zawodnik powinien pojawić się już wkrótce. Waga obu nieobecnych zostanie podana wieczorem przez organizatorów.

Aż 14 kilogramów różnicy zobaczymy w walce bokserskiej pomiędzy Mateuszem Nowakiem a lokalnym bohaterem, Filipem Saulewiczem. Co okaże się groźniejsze - przewaga siły Saulewicza, czy szybkość Nowaka? Przekonamy się już jutro!

Teraz czas na nawadnianie i regenerację, bo już o godzinie 18.00 odbędą się media treningi oraz spotkania face-to-face pomiędzy zawodnikami. Będzie to ostatnia okazja, aby spojrzeć w oczy swojemu oponentowi, poszukać luk w jego psychice i zaznaczyć swoją przewagę jeszcze przed wejściem do klatki. Zaraz po face-to-face, od 20.00, trzy „Ustawki” pomiędzy Michałem Andryszakiem i Przemysławem Szyszką, Dominką Stosio i Wiktorią Stein oraz Piotrem Tyburskim i Arminem Pawlakiem. Będzie to coś zarówno dla fanów sportu, jak i entuzjastów freak’owych dymów.

Zapraszamy was serdecznie do oglądania transmisji na naszym kanale YouTube, to będzie niezapomniany wieczór!

Gala HYBRID MMA 4 – „NEXT LEVEL” już jutro, 20 kwietnia w hali CRS w Zielonej Górze

Pierwsze 3 walki, a także występ specjalny i prezentacja zawodników karty głównej dostępne w otwartej transmisji na naszym kanale YouTube -> https://www.youtube.com/@HybridMMAtv Link do zakupu PPV -> https://bit.ly/hybrid4ppv Zakup biletów na galę w kasie CRS Zielona Góra, w godzinach 17.30 – 20.30 w dniu gali

Bilety dostępne także na stronie -> https://abilet.pl/wydarzenie/hybrid-mma-4-next-level-12648

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści