Szpilka pochwalił się zegarkiem u Wojewódzkiego. Cena zwala z nóg

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook /  / Na zdjęciu: Artur Szpilka (w środku)
Facebook / / Na zdjęciu: Artur Szpilka (w środku)
zdjęcie autora artykułu

Artur Szpilka będzie kolejnym gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W sieci pojawiło się zdjęcie, a uwagę od razu przykuwa zegarek byłego pięściarza. Sprawdziliśmy jego cenę. Spadniesz z krzesła.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=82309]

Kuba Wojewódzki[/tag] ostatnio zaprosił do swojego programu Michała Probierza, czyli obecnego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Okazuje się, że dziennikarz postanowił pójść za ciosem i już niebawem zobaczymy program z kolejną gwiazdą polskiego sportu.

Tym razem na słynnej kanapie usiądzie Artur Szpilka. Odwiedziny byłego pięściarza zostały już oficjalnie ogłoszone za pośrednictwem Facebooka. W nadchodzącym odcinku zobaczymy "Szpilę" oraz pisarkę Katarzynę Bondę.

Wojewódzki i Szpilka przy robieniu zdjęcia zaprezentowali swoje zegarki. Trudno się dziwić, bo po sprawdzeniu okazuje się, że obaj mają na rękach bardzo drogie gadżety.

"Szpila" przyszedł do programu z zegarkiem Audemars Piguet Royal Oak Offshore Arnold's All-Stars Chronograph. Cena rynkowa zwala z nóg, bo przekracza 300 tys. złotych. A jaki zegarek ma Wojewódzki?

To prawdopodobnie model Jaeger LeCoultre Master Ultra Thin Perpetual. Nie jest on tak drogi jak ten, który ma gwiazdor KSW, bo w sklepach można go znaleźć za niespełna 190 tys. złotych.

Program z Arturem Szpilką zostanie wyemitowany we wtorek 30 kwietnia o godzinie 22:40. Premiera na kanale TVN.

Grosicki zobaczył show Probierza w TVN. I pozamiatał wpisem >> Tego mogłeś nie wiedzieć o selekcjonerze naszej kadry. "Trafiłem do aresztu" >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kompromitacja gwiazdora. Ten sport nie jest dla niego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty