Oleksiejczuk wściekły na sędziego. Walka przerwana w 1. rundzie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Kevin Holland poddał Michała Oleksiejczuka
Twitter / Kevin Holland poddał Michała Oleksiejczuka
zdjęcie autora artykułu

Szybko, bo po zaledwie 94 sekundach, zakończył się pojedynek Michała Oleksiejczuka (19-8) z Kevinem Hollandem (26-11) na gali UFC 302 w Newark. Polak był bliski znokautowania rywala, ale wpadł w pułapkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Zgodnie z przewidywaniami "Husarz" od pierwszych sekund ruszył na Amerykanina. Polak polował na mocny cios, który powali faworyzowanego rywala na deski.

Presja ze strony Oleksiejczuka wreszcie przyniosła skutek. 29-latek ustrzelił Hollanda obszernym lewym sierpowym i wydawało się, że jest bliski skończenia rywala przed czasem. "Husarz" chcąc dobić przeciwnika w parterze wpadł jednak w pułapkę, gdyż rywal założył mu dźwignię na staw łokciowy.

Polak długo walczył, aby wyjść z opresji, ale Amerykanin mocno wykręcił jego rękę, sugerując sędziemu, że ta za chwile zostanie złamana. Wreszcie Herb Dean zdecydował się przerwać pojedynek, ale Oleksiejczuk nie mógł pogodzić się z taką decyzją.

Michał Oleksiejczuk doznał drugiej porażki w tym roku. Poprzednio, w marcu na UFC 299, także w pierwszej rundzie poddał go Michel Pereira. Bilans walk Polaka w największej organizacji MMA na świecie to siedem zwycięstw i 6 przegranych.

Kevin Holland w Newark odniósł trzynasty triumf o w UFC. "Trailblazer" powrócił na ścieżkę zwycięstw po porażkach z Michelem Page'em i Jackiem Dellą Maddaleną.

Głośna walka Oleksiejczuka w UFC! Polak wystąpi na hitowej gali Mocny transfer KSW! Pogromca Tybury rywalem Phila De Friesa

ZOBACZ WIDEO: 14 sekund i... koniec. Szpilka komentuje przerwanie walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty