Bellator podpisał kontrakty z Grahamem, Sterrittem i Vassellem z Wolfslair

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Czołowa amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki - Bellator, zdecydowała się podpisać kontrakty z trójką nowych zawodników - Peterem Grahamem, Lintonem Vassellem i Gavinem Sterrittem.

W tym artykule dowiesz się o:

Wszyscy ci zawodnicy trenują w Wofslair MMA Academy. Są oni kolejnymi zawodnikami z tego klubu, którzy po Quintonie "Rampage" Jacksonie dołączyli do Bellatora.

Peter Graham to typowy zawodnik wagi ciężkiej. Przez większość swojej kariery walczył w kickboxingu oraz K1. Pochodzi on z Australii i ma 38 lat. Z wymienionej trójki jest najstarszy oraz najbardziej doświadczony.

Gavin Sterritt to zawodnik wagi półśredniej do 77 kilogramów. W organizacji Bjorna Rebneya zadebiutuje na gali Bellator 98. Jego przeciwnikiem podczas tego eventu, który zainauguruje 9 sezon Bellatora będzie Andy Murad.

Ostatni wymieniony - Linton Vassell jest mieszkańcem Wielkiej Brytanii. Dotychczas nigdy nie walczył on jeszcze w Stanach Zjednoczonych. Jego debiut został zaplanowany na listopadową galę Bellator 107. Nie podano jeszcze oficjalnie jego rywala.

Źródło artykułu: