Freire vs Anderson na Bellatorze 98

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Zawodnik Bellatora w wadze lekkiej - Patricky "Pitbull" Freire powróci do klatki na gali Bellator 98. Zmierzy się z niepokonanym Derekiem Andersonem.

W tym artykule dowiesz się o:

Będzie to powrót "Pitbulla" po prawie rocznej przerwie. W swoim ostatnim pojedynku uległ Eddiemu Alvarezowi przez nokaut już w pierwszej rundzie. Dla czołowej amerykańskiej organizacji prowadzonej przez Bjorna Rebneya będzie to dla niego siódma walka. W walce z Derekiem Andersonem będzie się starał przerwać passę dwóch porażek z rzędu.

Derek Anderson większość swoich walk toczył dla organizacji Xplode Fight Series. Jedynie jedną z dziesięciu zawalczył dla organizacji Gladiator Challenge. Jeszcze żadnemu z jego dotychczasowych rywali nie udało się go pokonać. Oprócz 9 zwycięstw na swoim koncie ma także jedną walką uznaną jako no contest.

Gala Bellator 98 rozpocznie 9 sezon turniejów tej organizacji. Odbędzie się 7 września w amerykańskim Uncasville. Główną walką wieczoru będzie pojedynek Alexandra Shlemenki i Douga Marshalla.

Źródło artykułu:

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

Komentarze (0)