Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Adrenalina Fight - przedstawienie uczestników

Coraz bliżej gali Adrenalina Fight - Pierwsze Uderzenie, która odbędzie się 21 września w hali MOSiR w Radlinie. Przedstawiamy uczestników imprezy.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Beata Wardzińska - Octagon Team
Utalentowana i zarazem niezwykle efektownie walcząca zawodniczka. Ma na swoim koncie m.in. srebro w amatorskich Mistrzostwach Polski MMA z roku 2012.

Barbara Nalepka - Fightman (1993-05-29)
Zawodniczka klubu Fightman Bochnia. Sama o sobie mówi: kiedyś pływaczka dzisiaj fighterka, a najlepszym tego dowodem jest jej rekord w amatorskim MMA 13-0-3. Największe sukcesy:
Mistrzostwa Polski południowej MMA - I miejsce
Mistrzostwa Mazowsza - I miejsce
Mistrzostwa Polski Zachodniej - I miejsce
Mistrzostwa Polski - II miejsce

Olivier Bula - Silesian Cage Club  (1992-02-18)
Pochodzący z Zabrza zawodnik trenuje u boku Artura Sowińskiego w klubie Silesia Cage Katowice. Oliviera odznacza widowiskowość! Na Adrenalina Fight – Pierwsze Uderzenie zobaczmy go w walce wieczoru! Swój debiut w walkach zawodowych zaliczył w roku 2013 podczas II Gali Kazimierza Wielka.

Maciek Teresiak - Berserker's Team Venganza Racibórz
Zawodnik o międzynarodowym doświadczeniu. Obecnie mieszkający i trenujący w raciborskim klubie Berserker's Team Venganza.

Marcin Pawłowski - Asami Fairtex Team


Marcin Konieczny - Silesian Cage Club

Kolejny zawodnik ze stajni katowickiego klubu, mający za sobą doświadczenie z zagranicznymi zawodnikami. Wygrał m.in. z Islam Bokov, Adriano da Silva.

Gabriel Pudełek - Fightman  (1995-03-21)
Młody, ale bardzo doświadczony zawodnik. Ma za sobą starty w wielu turniejach amatorskich. Aktualny Mistrz Polski – zdobyty w tym roku na zawodach w Toruniu.

Sławomir Baran - Octagon Team
Wszechstronny zawodnik, uczestniczy w wielu turniejach MMA i Muay Thai. W 2011 roku wywalczył III miejsce na Mistrzostwach Europy WKF w thaiboxing, które były rozgrywane w Wiedniu. Mistrz Polski Południowej w ALMMA.

Sebastian Porębski – Fightman
Trenujący pod okiem Tomasza Knapa. Mistrz Polski kadetów z roku 2012 rozgrywanych w Toruniu. To m.in. jego zwycięstwa zadecydowały o zwycięstwie Fight Club Fightman i zdobyciem miana najlepszego klubu w Polsce.

Mateusz Legierski - Octagon Team
Jednym z największych sukcesów zawodnika cieszyńskiego klubu jest trium w 42 ALMMA, które odbywało się w klatce, która była ustawiona na … wodzie.


Tymoteusz Frydrych - Octagon Team

Posiada niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu. Uczestnik wielu turniejów. W 2012 wywalczył III miejsce na Profesjonalnej Lidze MMA w Nowym Wiśniczu.


Krzysztof "Bienio" Bieniek – Fightman

Pochodzący z Bochni zawodnik trenuje pod okiem Tomasza Knapa (przygotowywał do walki w MMA Atacka – Dawida Ozdobę). Mistrz Polski amatorskiego MMA.


Łukasz Kapsa - Silesian Cage Club

Kolejny zawodnik trenujący wraz z Arturem Sowińskim. Mistrz Polski z roku 2012 na turnieju roz grywanym w Toruniu. Brał udział w amatorskim Pucharze KSW

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×