MMA: Klaczek vs Wrzosek na MMA Attack 4

Organizacja MMA Attack odsłania kolejne karty swojej czwartej gali. Podczas październikowego wydarzenia w Ergo Arenie zobaczymy starcie Krzysztof Klaczka z Marcinem Wrzoskiem.

Jakub Madej
Jakub Madej

Krzysztof Klaczek to zawodnik Shooters Konin. 24-latek w listopadzie 2012 roku pokonał Marcina kabata i potwierdził swoją pozycję na krajowym podwórku. Klaczek legitymuje się bilansem 5-2, a cztery walki wygrywał przed czasem. Zawodnik ten dobrze czuje się w parterze, ale także walka w stójce nie jest mu obca. Krzysztof obecnie ciężko pracuje, by 26 października pokazać się widzom z jak najlepszej strony.

Jego rywalem w Ergo Arenie będzie 26-letni Marcin Wrzosek, który reprezentuje dwa kluby – polski Fighting Division Bydgoszcz oraz angielskie Bushido Nottingham. Wrzosek większość walk toczył na Wyspach, ale znany jest także polskim fanom chociażby z występu na gali Fighters Arena 7. „Polish Zombie” dał się poznać jako zawodnik efektowny, który idzie do przodu i nie boi się wymiany ciosów. W Anglii jego walki dwukrotnie były nagradzane tytułem walki wieczoru, a jego krwawy bój z Adamem Stevensonem to kwintesencja MMA.

MMA Attack 4 odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Podczas tej gali zobaczymy w akcji między innymi Tomasza Drwala, Damiana Grabowskiego czy Krzysztofa Jotko.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×