MMA: Byłe pretendentki spotkają się w oktagonie na gali UFC on FOX 11!

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Niedawne pretendentki do pasa mistrzowskiego UFC w wadze koguciej dywizji kobiet, Liz Carmouche i Miesha Tate, powalczą ze sobą podczas gali UFC on FOX 11.

W tym artykule dowiesz się o:

Jak na razie Liz Carmouche walczy w UFC przeplatając wygrane z porażkami. W pierwszej walce kobiet, która odbyła się w ramach gali Ultimate Fighting Championship, przegrała z aktualną mistrzynią Rondą Rousey. Później, podczas lipcowej gali UFC on FOX w Seattle, pokonała Jessicę Andrade, żeby w listopadzie uznać wyższość Alexis Davis.

Miesha Tate nie zaliczy roku 2013 do udanych. W zawodowym MMA Amerykanka przegrywała z Cat Zingano oraz ponownie, w ramach rewanżu za porażkę z marca 2012 roku, z Rondą Rousey. Pomimo ponownej porażki z "Rowdy", UFC doceniło wyczyn zawodniczki klubu Team Alpha Male i nagrodziło ją 50 tysiącami dolarów za najbardziej efektowną walkę, którą zobaczyliśmy podczas grudniowej imprezy UFC 168.

UFC on FOX 11 odbędzie się 19 kwietnia w Amway Center w Orlando na Florydzie. Jak na razie innym pojedynkiem ogłoszonym na kartę główną jest starcie pretendentów do walki o pas wagi ciężkiej - Fabricio Werdum zmierzy się z Travisem Browne'em.

Źródło artykułu: