Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Piotr Hallmann: Mam nadzieję, iż dojdzie do tego, że będę walczył z najlepszymi

Podczas obozu [tag=40212]PLMMA[/tag] w Warszawie jednym z gości był Polak walczący w UFC, Piotr Hallmann. "Płetwal" w rozmowie z boxingnews.pl poinformował, że chce mierzyć się z najlepszymi.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

W swojej ostatniej walce Piotr Hallmann przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Amerykaninem Alem Iaquintą. Polak nie zraża się jednak tą porażką. - To jest sport i przegrana też wchodzi w grę. Jestem tego świadomy i żyję dalej. Nie biorę tego do siebie, tylko skupiam się na kolejnej walce. Myślę, że po prostu w starciu, gdzie wszystko dzieje się szybciej, jest więcej błędów i to tyle co mogę na temat powodów tej porażki powiedziećNie wiem, czy tych błędów na pewno już nie zrobię, bo popełniam ich wiele. Cały czas je eliminuję. - zapewnia 27-letni zawodnik Mighty Bulls Gdynia.

Choć Piotr Hallmann walczy w najmocniejszej organizacji MMA na świecie, to nigdy nie stoczył pojedynku dla KSW. - Każdy ma swoje priorytety. Moim marzeniem było znaleźć się w UFC i taką ścieżkę sobie wybrałem - tłumaczy podopieczny Grzegorza Jakubowskiego.

Popularny "Płetwal" zapewnia, że chce mierzyć się z najmocniejszymi fighterami MMA na świecie. - Liczę, że moja kariera nie będzie krótka i będę ciężko pracował. Mam nadzieję, iż dojdzie do tego, że będę bił się z najlepszymi. Wiem, że muszę sobie na to zapracować i jeszcze daleko mi do tego, żebym mógł powiedzieć, że jestem dobry. Cały czas się rozwijam, będę ciężko na to pracował i mam nadzieję, że mi się uda

Wciąż UFC nie ogłosiło, kiedy Polak stoczy swoją kolejną walkę. - Na razie jeszcze wypoczywam i nie wiem gdzie będę się przygotowywał do następnej walki. Muszę pomyśleć nad tematem wyjazdu za Ocean. Usiądę sobie na spokojnie z trenerem i wtedy podejmę decyzję - twierdzi w wywiadzie dla boxingnews.pl Hallmann.

Oprócz byłego mistrza World Freefight Challenge w UFC występuje jeszcze czterech innych Polaków. Są to Jan Błachowicz, Krzysztof Jotko, Daniel Omielańczuk i Paweł Pawlak. Do gali Ultimate Fighting Championship w Polsce ma dojść jesienią.

Źródło: boxingnews.pl

Zobacz zapowiedź bratobójczej walki Polaków o pas M-1 Global na gali w Rosji!

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
boxingnews.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×