KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Michał Wlazło i Marcin Bandel typują wyniki KSW 27 specjalnie dla SportoweFakty.pl

Michał Wlazło i Marcin Bandel wcielili się w rolę ekspertów i wytypowali wyniki gali [tag=29373]KSW[/tag] 27, która już 17 maja odbędzie się w Ergo Arenie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Wlazło na co dzień pełni funkcję trenera oraz zawodnika K-1 i MMA. Jest on również reprezentantem Polski w rozgrywkach Fight Football League, czyli nowej formuły gry, która zdobywa coraz większą popularność na świecie. Wlazło jest również ekspertem działu MMA serwisu SportoweFakty.pl i wspólnie z naszymi redaktorami co tydzień ocenia wydarzenia z polskiej i zagranicznej sceny MMA.

Marcin Bandel to kolejny Polak, który podpisał kontrakt z największa federacją MMA na świecie - UFC. Zawodnik Drysdale Jiu-Jitsu notuje aktualnie świetną passę dwunastu zwycięstw przez poddania w pierwszych rundach walk i jest doceniany przez ekspertów na całym świecie.

Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao

Michał Wlazło: Mamed po Melvinie Manhoefie pokazał, że może wszystko. Falcao ostatnio jest tylko znany z wybryków na stacji benzynowej. Typuję zwycięstwo Mameda.

Marcin Bandel: Typuję Mameda, bo jest na fali. Wygrywał już z wielkimi nazwiskami. Na pewno będzie dobra walka.

Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson

Michał Wlazło: Stawiam na Thompsona. Na filmach z przygotowań wygląda na zawodnika dynamiczniejszego i znacznie lepszego technicznie.

Marcin Bandel: Obstawiam zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego, gdyż inaczej źle wyszłoby dla show.
Michał Wlazło typuje zwycięstwo Mameda Khalidova w walce wieczoru KSW 27 Michał Wlazło typuje zwycięstwo Mameda Khalidova w walce wieczoru KSW 27
Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski

Michał Wlazło: Stawiam na Saidova. Według mnie ma lepszą stójkę i przewagę siły fizycznej.

Marcin Bandel: Mimo iż Borys jest bardzo dobry, to Aslambek jak na tą kategorię jest mega silny i ma surowy styl. Myślę, że to zadecyduje o zwycięstwie Saidova.

Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive

Michał Wlazło: Wygra Karolina Kowalkiewicz. Widziałem w Łodzi jak Karolina trenuje i nie mam cienia wątpliwości co do wyniku tego starcia.

Marcin Bandel: Stawiam na Karoliną. Jest mocna i dobrze przygotowana, więc wątpię, by miała większe problemy w tej walce.

Piotr Strus vs Abu Azaitar

Michał Wlazło: Wygrywa Niemiec. Myślę, że Abu Azaitar jest bardziej agresywnym zawodnikiem i zdeterminowanym do zwycięstwa.

Abu Azaitar: Walka dwóch mocnych zawodników. Kibicuje Piotrkowi, ale Abu jest bardzo mocny i ciężko wybrać tu faworyta. Jeżeli Abu trafi, to będzie ciężko, ale jeśli walka będzie w pełnym wymiarze, to Piotr wygra.
Marcin Bandel wierzy w wygraną Mariusza Pudzianowskiego Marcin Bandel wierzy w wygraną Mariusza Pudzianowskiego
Mateusz Gamrot vs Jefferson George

Michał Wlazło: Bezsprzecznie stawiam na Gamrota. Rekord zawodnika z Poznania mówi sam za siebie.

Marcin Bandel: Stawiam na Mateusza Gamrota. Wątpię, żeby ten przeciwnik był w stanie zagrozić solidnemu "Gamerowi".

Tomasz Narkun vs Charles Andrade

Michał Wlazło: Ciężka walka do typowania. Doświadczenie przemawia za Brazylijczykiem, chodź obydwoje są specjalistami od poddań. Polak jest młody i zdeterminowany. Stawiam na Narkuna.

Marcin Bandel: Stawiam na Tomasza Narkuna, pomimo tego, że jego przeciwnik ma również dobry parter. Sam widziałem No Gi "Żyrafy" i jest bardzo dobry. Myślę, że zdecyduje fakt, iż preferuje walkę bez Gi.

Rafał Błachuta vs Patrick Vallee

Michał Wlazło: Stawiam na Rafała Błachutę i nie tylko dlatego, że też pochodzę z Kwidzyna. Przede wszystkim to młody i głodny sukcesu zawodnik.

Marcin Bandel: Stawiam na Rafała. Nie za bardzo znam jego rywala i całym sercem jestem za Błachutą.

Łukasz Chlewicki vs Łukasz Rajewski

Michał Wlazło: Zdecydowanie Chlewicki, chodź Rajewski jest w stanie zaskoczyć dobrą stójką. Doświadczenie i obycie w klatce z pewnością będzie po stroni Chlewickiego.

Marcin Bandel: Łukasz Chlewicki jest mocny i bardzo doświadczony. Ciekawa walka dwóch dobrych zawodników w stójce.

Jesteś fanem MMA? Polub nas!

Piotr Jeleniewski dla SportoweFakty.pl: KSW 27 ma świetną kartę walk

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×