Invicta FC wróci 6 września w Kansas. Bez Karoliny Kowalkiewicz w karcie walk

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Ósma gala Invicta FC odbędzie się dopiero 6 września w Kansas City. Największa organizacja żeńskiego MMA ogłosiła już lwią część rozpiski.

W tym artykule dowiesz się o:

Shannon Knapp, która pełni rolę prezesa organizacji, poinformowała, że zobaczymy dwa starcia o pas. W najważniejszym pojedynku wieczoru mistrzyni wagi atomowej Michelle Waterson zmierzy się z Japonką Yasuko Tamadą. O wakujący tytuł wagi słomkowej zmierzą się zaś Finka Katja Kankaanpaa i Amerykanka Stephanie Eggink. [ad=rectangle] W pozostałych starciach Ediane Gomes skrzyżuje rękawice z Tonyą Evinger, Veronica Rothenhausler spotka się w oktagonie z Charmaine Tweet, Tara LaRosa podejmie Roxane Modafferi, a przeciwniczką Michelle Ould będzie DeAnna Bennett.

Aktualnie z Invictą FC związana jest Karolina Kowalkiewicz. Do niedawna kontrakt z największą żeńską organizacją MMA na świecie posiadała również Joanna Jędrzejczyk, jednak olsztynianka zdecydowała się przejść do UFC.

Jesteś fanem MMA? Śledź nas na facebooku! Wydarzenie będzie historyczne dla kobiecej federacji mieszanych sztuk walki, gdyż transmisją zajmie się... UFC. W Polsce imprezę będzie można oglądać za pośrednictwem systemu Fight Pass.

Źródło artykułu: