Były mistrz Bellatora zawalczy o pas KSW?!

Był mistrz Bellatora, Attila Vegh jest bliski podpisania kontraktu z Konfrontacją Sztuk Walki i pojedynku o pas do 93 kilogramów. Taką informację przekazał portal myMMA.pl.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Vegh został zwolniony z Bellatora po porażce z Emanuelem  Newtonem na gali z numerem 113 w marcu tego roku. Słowak to były mistrz amerykańskiej organizacji w wadze półciężkiej. Na swoim koncie ma zwycięstwa nad m.in. Travisem Wiuffem czy Christianem M'Pumbu.
Jeżeli KSW faktycznie zakontraktuje Vegha, to będzie to jeden z największych transferów w historii polskiej organizacji. Sam zawodnik potwierdził, iż otrzymał propozycję walki z Goran Reljicem o pas KSW do 93 kilogramów.

Co ciekawe Vegh ma już za sobą przygodę z polską federacją. Słowak w Polsce stoczył 4 walki. Wygrywał z Łukaszem Skibskim i Grigorem Ashughbabyanem, a przegrał z Łukaszem Jurkowskim Danielem Taberą. Vegh w październiku 2009 roku odniósł także cenne zwycięstwo nad Aslambekiem Saidovem, którego pokonał na gali Kings of the Ring w czeskim Brnie.

źródło: [urlz=http://mymma.pl/attila-vegh-otrzymal-oferte-kontraktowa-od-ksw-byly-mistrz-bellatora-zawalczy-z-reljicem-w-2015-roku/]myMMA.pl

Od porażki Omielańczuka po fenomenalną Jędrzejczyk. Polacy w UFC w 2014 roku!  [/urlz]

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×