KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Michał Golasiński vs Patryk Paduch na FEN 6

Dwaj utalentowani zawodnicy MMA młodego pokolenia dołączą do karty walk i zmierzą się ze sobą podczas gali FEN 6 "Showtime", która odbędzie się 6-go marca 2015 roku we wrocławskiej hali "Orbita".
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

W kategorii półśredniej do 77 kg, zmierzą się 26-letni Michał Golasiński, reprezentujący dolnośląski klub Contender Kamienna Góra i liczący 21 lat Patryk "Bambi" Paduch z wrocławskiego Boi Team.

Paduch to podopieczny znakomitego trenera Pawła Szubarta, a debiutował na gali FEN 2 we Wrocławiu, w dniu 8-go marca 2014 pokonując Mateusza Hyżego z klubu Fightman Bochnia. Ostatni sukces Wrocławianin odniósł podczas ostatniej gali FEN 5 "Cuprum Heros", zmuszając sędziego do przerwania walki z Białorusinem, Antonem Shimukiem, po gradzie uderzeń w parterze. W międzyczasie, w maju 2014, wrocławianin wygrał też przed czasem walkę z Robertem Adamczykiem, osiągając trzecie zwycięstwo i pozostając bez porażki. Patryk mierzy 176 cm i waży 77 kg.


Golasiński wykuwał swoje umiejętności na krajowych galach MMA. Zaczynał od amatorskich występów na dwóch charytatywnych galach Sportów Walki w pobliskiej jego rodzinnej miejscowości Jeleniej Górze w 2012 i 2013 roku, a później trafił na zawodowe areny. Mimo porażki w debiucie, później przyszły dwa zwycięstwa z rzędu. Abstrahując od ostatniej porażki na gali w Lublinie, zostawił dobre wrażenie po walce z Michałem Więckiem w czerwcu 2014, dlatego też organizacja FEN uznała, iż warto dać mu szansę na kolejny występ. Golasiński mierzy 180 cm i waży 77 kg.

Informujemy, iż bilety są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie www.eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ

Więcej informacji na naszej stronie: www.fen-mma.com

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (1)
 • Jan Gramczyk Zgłoś komentarz
  jak już wspomniałem w innej widoamości że cieszy mnie że można teraz kupować bilety na takie wydarzenia w media expert, bo to powinno być promowane i wspeierane wszedzie.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×