Relacje na żywo
 • wszystkie
 • MŚ 2022
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

KSW 31: Karta walk ogłoszona. Trzy pojedynki mistrzowskie, wyzwanie dla "Pudziana"

Pełna karta walk gali KSW 31, która odbędzie się 23 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie, jest już znana. Kibice zobaczą w okrągłej klatce Mariusza Pudzianowskiego, Tomasza Drwala czy Michała Materlę.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W walce wieczoru dojdzie do hitowego starcia wagi średniej pomiędzy Michałem Materlą a Tomaszem Drwalem. Stawką oczywiście będzie należący do szczecinianina pas Konfrontacji Sztuk Walki w kategorii do 84 kilogramów. Wszystko wskazuje na to, że jeśli "Gorilla" pokona "Cipao", to podczas zimowej edycji KSW zmierzy się o tytuł z Mamedem Chalidowem.
W drugim najważniejszym pojedynku trójmiejskiej imprezy Mariusz Pudzianowski stanie przed kolejnym trudnym pojedynkiem w zawodowej karierze. Przeciwnikiem byłego strongmana będzie niedawny pretendent do tytułu KSW "królewskiej kategorii", Rolles Gracie. Poza tym w Ergo Arenie odbędą się też starcia o tytuły w wadze ciężkiej i półciężkiej. W limicie do 120 kilogramów Karol Bedorf podejmie niedawnego pogromcę Marcina Różalskiego, Petera Grahama, zaś w dywizji niżej Chorwat Goran Reljic spotka się w klatce z byłym czempionem Bellatora, Attilą Veghiem.

W pozostałych starciach karty głównej były mistrz wagi lekkiej Maciej Jewtuszko zadebiutuje w dywizji półśredniej naprzeciw Robertowi Radomskiemu, pogromca Michała Materli Jay Silva zmierzy się z Azizem Karaoglu, a w wadze półciężkiej Karol Celiński skrzyżuje rękawice z Tomaszem Narkunem.

W ramach undercardu natomiast dojdzie do dwóch pojedynków. Wszyscy uczestnicy karty wstępnej to nowe nabytki KSW. Do klatki wyjdą "ciężcy" Marcin Gułaś i Jędrzej Maćkowiak oraz "lekcy" Patryk Grudniewski i Grzegorz Szulakowski.
Walką w Ergo Arenie Tomasz Drwal zadebiutuje w KSW Walką w Ergo Arenie Tomasz Drwal zadebiutuje w KSW
Karta walk:

Walka o pas KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla vs Tomasz Drwal

120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie

Walka o pas KSW w wadze ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf vs Peter Graham

Walka o pas KSW w wadze półciężkiej
93 kg: Goran Reljic vs Attila Vegh

77 kg: Maciej Jewtuszko vs Robert Radomski
84 kg: Jay Silva vs Aziz Karaoglu
93 kg: Karol Celiński vs Tomasz Narkun

Karta wstępna
70 kg: Patryk Grudniewski vs Grzegorz Szulakowski
120 kg: Marcin Gułaś vs Jędrzej Maćkowiak

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Czy rozpiska KSW 31 cię satysfakcjonuje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×