KSW 31: Karta walk ogłoszona. Trzy pojedynki mistrzowskie, wyzwanie dla "Pudziana"

Pełna karta walk gali KSW 31, która odbędzie się 23 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie, jest już znana. Kibice zobaczą w okrągłej klatce Mariusza Pudzianowskiego, Tomasza Drwala czy Michała Materlę.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W walce wieczoru dojdzie do hitowego starcia wagi średniej pomiędzy Michałem Materlą a Tomaszem Drwalem. Stawką oczywiście będzie należący do szczecinianina pas Konfrontacji Sztuk Walki w kategorii do 84 kilogramów. Wszystko wskazuje na to, że jeśli "Gorilla" pokona "Cipao", to podczas zimowej edycji KSW zmierzy się o tytuł z Mamedem Chalidowem.
W drugim najważniejszym pojedynku trójmiejskiej imprezy Mariusz Pudzianowski stanie przed kolejnym trudnym pojedynkiem w zawodowej karierze. Przeciwnikiem byłego strongmana będzie niedawny pretendent do tytułu KSW "królewskiej kategorii", Rolles Gracie. Poza tym w Ergo Arenie odbędą się też starcia o tytuły w wadze ciężkiej i półciężkiej. W limicie do 120 kilogramów Karol Bedorf podejmie niedawnego pogromcę Marcina Różalskiego, Petera Grahama, zaś w dywizji niżej Chorwat Goran Reljic spotka się w klatce z byłym czempionem Bellatora, Attilą Veghiem.

W pozostałych starciach karty głównej były mistrz wagi lekkiej Maciej Jewtuszko zadebiutuje w dywizji półśredniej naprzeciw Robertowi Radomskiemu, pogromca Michała Materli Jay Silva zmierzy się z Azizem Karaoglu, a w wadze półciężkiej Karol Celiński skrzyżuje rękawice z Tomaszem Narkunem.

W ramach undercardu natomiast dojdzie do dwóch pojedynków. Wszyscy uczestnicy karty wstępnej to nowe nabytki KSW. Do klatki wyjdą "ciężcy" Marcin Gułaś i Jędrzej Maćkowiak oraz "lekcy" Patryk Grudniewski i Grzegorz Szulakowski.
Walką w Ergo Arenie Tomasz Drwal zadebiutuje w KSW Walką w Ergo Arenie Tomasz Drwal zadebiutuje w KSW
Karta walk:

Walka o pas KSW w wadze średniej
84 kg: Michał Materla vs Tomasz Drwal

120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie

Walka o pas KSW w wadze ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf vs Peter Graham

Walka o pas KSW w wadze półciężkiej
93 kg: Goran Reljic vs Attila Vegh

77 kg: Maciej Jewtuszko vs Robert Radomski
84 kg: Jay Silva vs Aziz Karaoglu
93 kg: Karol Celiński vs Tomasz Narkun

Karta wstępna
70 kg: Patryk Grudniewski vs Grzegorz Szulakowski
120 kg: Marcin Gułaś vs Jędrzej Maćkowiak

Czy rozpiska KSW 31 cię satysfakcjonuje?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×