Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Pudzian" poznał rywala na KSW w Londynie. Groźny Anglik dla Rafała Moksa

Niebezpieczny Australijczyk Peter Graham (11-9) skrzyżuje rękawice z kroczącym od zwycięstwa do zwycięstwa Mariuszem Pudzianowskim (9-3) w walce wieczoru gali KSW 32: Road to Wembley.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W pojedynku ze znakomitym kickbokserem "Pudzian" spróbuje przedłużyć swoją passę zwycięstw do pięciu kolejnych wygranych w KSW. W ostatnich dwóch latach Mariusz Pudzianowski zwyciężał kolejno Seana McCorkle'a, Olego Thompsona, Pawła Nastulę i ostatnio na KSW 31 Brazylijczyka Rollesa Gracie'ego. Znokautowanie eksperta od jiu jitsu w maju zajęło mu jedynie 27 sekund.
- Peter Graham to kolejny krok przybliżający mnie do walki o pas wagi ciężkiej KSW, który teraz należy do Karola Bedorfa. Australijczyk to twardy gość z dużym doświadczeniem, ale w Londynie chciałbym pokazać, że poradzę sobie z nim sprawniej niż ostatnio zrobił to Karol – zapowiada Pudzianowski. - Zapraszam wszystkich polskich i brytyjskich fanów na KSW: Road to Wembley, będzie się działo! - dodaje.

Peter Graham pojawi się w klatce KSW już po raz trzeci. W ubiegłym roku "Wódz" pokonał przez TKO w drugiej rundzie Marcina Różalskiego, a na niedawnej gali KSW 31 musiał uznać wyższość wspomnianego Bedorfa, chociaż niewiele brakowało, a pokonałby mistrza po serii ciosów w trzeciej odsłonie.

Oprócz walki wieczoru federacja KSW ujawniła dwa polsko-angielskie starcia zaplanowane na październikową galę. Rywalem ogłoszonego wcześniej Jima Wallheada (27-9) będzie szczeciński specjalista od gilotyn i dźwigni na nogi Rafał Moks (10-7). Inny Brytyjczyk na londyńskiej karcie Oli Thompson (14-8) spotka się w okrągłej klatce KSW z niepokonanym ciężkim Michałem Włodarkiem (7-0).

Gala KSW w stolicy Anglii odbędzie się w SSE Arena, Wembley, 31 października.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×