Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów na galę z udziałem Jędrzejczyk i Rousey

Gala UFC 193, podczas której do obrony swoich tytułów mistrzowskich staną Joanna Jędrzejczyk i Ronda Rousey cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sprzedano już ponad 40 tysięcy biletów.

Jakub Madej
Jakub Madej
East News

Jak poinformował Dana White na swoim Twitterze, sprzedano już ponad 40 tysięcy biletów na listopadową galę UFC 193, podczas której Joanna Jędrzejczyk stanie do drugiej obrony tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej, a po raz siódmy swój tytuł bronić będzie Ronda Rousey. Polka skrzyżuje rękawice z Valérie Létourneau, natomiast Amerykanka zawalczy z Holly Holm.

Wszystko wskazuje na to, że UFC pobije rekord w ilości sprzedanych biletów. Obecny rekord największa organizacja MMA na świecie zawdzięcza gali UFC 129, która w 2011 roku odbyła się w Toronto. Na żywo wydarzenie to śledizło dokładnie 55 729 osoby.

Listopadowa impreza odbędzie się na stadionie, który jest w stanie pomieścić 55 tysięcy osób. Na potrzeby tej gali zostaną jednak włączone miejsca na płycie, dzięki którym wydarzenie na żywo będzie mogło śledzić aż 70 tysięcy osób.

Gala UFC 193 odbędzie się 15 listopada w Etihad Stadium w Melbourne. Oprócz walk Jędrzejczyk i Rousey zobaczymy również rewanż pomiędzy Markiem Huntem a Antonio Silvą. W klatce pojawią się również tacy zawodnicy, jak Uriah Hall, Stefan Struve czy reprezentujący Polskę Peter Sobotta.

Przypominamy, że gale UFC polscy kibice mogą oglądać za darmo na kanale Extreme Sports Channel.

Dostępność stacji na platformach telewizyjnych:

- Cyfrowy Polsat - 18
- NC+ - 122
- UPC - 571 (419)
- Vectra - 221
- Toya - 445

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Inf. własna / twitter.com
Komentarze (2)
 • Direk Zgłoś komentarz
  Ronda jest gwiazdą uznaną ale Joanna jest obecnie gwiazdą wschodzącą, której przybywa oddanych fanów na całym świecie. Wszyscy podziwiają jej kunszt i serce do walki. Mówią o niej
  Czytaj całość
  że wyniosła damskie MMA w tej kategorii na inny poziom i ze długo będzie dzierżyć pas mistrzowski. Wszyscy są pod wrażeniem jej niesamowitej osobowości i często porównują właśnie do Rousey. Zresztą obydwie wystąpiły na gali przed widownią i na zmianę odpowiadały na pytania fanów. Ci kibice przyjdą na walkę Rondy ale także na Jędrzejczyk, bo ma już bardzo duże i oddane grono fanów, stąd to rekordowe zainteresowanie. Joanna jest po prostu najlepsza w swojej dywizji jak Ronda w swojej i śmiało można o niej mówić gwiazda światowego MMA. Choć ja się do fanów tego sportu nie zaliczam to jednak Joasi będę kibicował bo to niesamowita i mądra dziewczyna.
  • Kamil Magda Zgłoś komentarz
   ale to nie dla jedrzejczyk kupuja bilety. ronda jest gwiazda!!
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×