Ponad 40 tysięcy sprzedanych biletów na galę z udziałem Jędrzejczyk i Rousey

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News
East News
zdjęcie autora artykułu

Gala UFC 193, podczas której do obrony swoich tytułów mistrzowskich staną Joanna Jędrzejczyk i Ronda Rousey cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sprzedano już ponad 40 tysięcy biletów.

Jak poinformował Dana White na swoim Twitterze, sprzedano już ponad 40 tysięcy biletów na listopadową galę UFC 193, podczas której Joanna Jędrzejczyk stanie do drugiej obrony tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej, a po raz siódmy swój tytuł bronić będzie Ronda Rousey. Polka skrzyżuje rękawice z Valérie Létourneau, natomiast Amerykanka zawalczy z Holly Holm.

Wszystko wskazuje na to, że UFC pobije rekord w ilości sprzedanych biletów. Obecny rekord największa organizacja MMA na świecie zawdzięcza gali UFC 129, która w 2011 roku odbyła się w Toronto. Na żywo wydarzenie to śledizło dokładnie 55 729 osoby.

Listopadowa impreza odbędzie się na stadionie, który jest w stanie pomieścić 55 tysięcy osób. Na potrzeby tej gali zostaną jednak włączone miejsca na płycie, dzięki którym wydarzenie na żywo będzie mogło śledzić aż 70 tysięcy osób.

Gala UFC 193 odbędzie się 15 listopada w Etihad Stadium w Melbourne. Oprócz walk Jędrzejczyk i Rousey zobaczymy również rewanż pomiędzy Markiem Huntem a Antonio Silvą. W klatce pojawią się również tacy zawodnicy, jak Uriah Hall, Stefan Struve czy reprezentujący Polskę Peter Sobotta.

Przypominamy, że gale UFC polscy kibice mogą oglądać za darmo na kanale Extreme Sports Channel.

Dostępność stacji na platformach telewizyjnych: - Cyfrowy Polsat - 18 - NC+ - 122 - UPC - 571 (419) - Vectra - 221 - Toya - 445

Źródło artykułu: