Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

KSW coraz bliżej gali na PGE Stadionie Narodowym! Znamy wstępny termin

Federacja KSW szykuje prawdziwy hit, a jego realizacja jeszcze nigdy nie była tak bliska powodzenia. Latem 2017 roku największa organizacja MMA w Europie zaplanowała galę na Stadionie Narodowym w Warszawie!
Artur Mazur
Artur Mazur

Jak dowiedziały się WP SportoweFakty w ostatnim czasie odbyły się poważne rozmowy pomiędzy federacją i spółką zarządzającą areną.

- To prawda, jestem po spotkaniu z prezesem PL.2012+. Już wcześniej w rozmowy z nami zaangażowało się miasto, a teraz dołączyła do nas spółka zarządzająca stadionem - potwierdza Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

- Odniosłem wrażenie, że pan Jakub Opara z PL.2012+ jest wizjonerem, podobnie jak KSW. Uwierzyłem, że wreszcie spotkali się ludzie, którzy w są stanie doprowadzić do tego bezprecedensowego wydarzenia, o którym będzie mówił cały świat. MMA w tej części globu jeszcze nie było pokazywane na tak dużej arenie - dodaje Kawulski.

Jest już wstępny termin, w którym gala miałaby się odbyć. - Wyraziliśmy chęć współpracy i zabieramy się do działania. Chcemy, aby wydarzenie odbyło się latem 2017 roku. Przez ponad 2 lata nie udało nam się zrobić jednego kroku do przodu, a teraz, dzięki nowym władzom zarządzającym stadionem zrobiliśmy ich kilkanaście. Tak blisko realizacji celu jeszcze nie byliśmy - wyjaśnia Kawulski.

W Warszawie wystąpią zapewne największe gwiazdy KSW. Być może federacja ściągnie wielkie nazwisko spoza Polski. - Największymi gwiazdami będą po prostu KSW, nasi zawodnicy i stadion. Ludzie są ciekawi, jak pokażemy nasze show na nowej arenie. I ta ciekawość, połączona z kartą walk, będą robić wrażenie - tłumaczy Kawulski.

Dodajmy, że gale MMA na stadionach organizowały między innymi federacje PRIDE i UFC.

Zobacz wideo: Drwal zapowiada powrót do KSW


Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (15)
Zobacz więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×