Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

KSW 35 - ważenie: Mariusz "Chudzianowski"! "Różal" cięższy od "Pudziana" na ważeniu

W pozytywnej atmosferze przebiegła ceremonia ważenia przed KSW 35. Największym zaskoczeniem był fakt, że Marcin Różalski ważył więcej od Mariusza Pudzianowskiego!

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Mariusz Pudzianowski WP SportoweFakty / Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Ceremonię ważenia w trójmiejskiej Ergo Arenie poprowadzili Łukasz Jurkowski i Waldemar Kasta. Nad całością czuwał sędzia główny Konfrontacji Sztuk Walki, Tomasz Bronder. Publiczność nie zawiodła, kibice licznie zjawili się na granicy Gdańska i Sopotu.

W walce wieczoru o pas wagi średniej zmierzą się najlepszy zawodnik MMA nad Wisłą Mamed Chalidow i słynący z mocnego uderzenia reprezentant Niemiec, Aziz Karaoglu. - Stójka, tylko stójka. Nie żartuję! - zapowiedział mistrz.

- No to teraz mówcie mi "Chudzian"! - powiedział Mariusz Pudzianowski, który ważył 112,5 kg po raz ostatni osiemnaście lat temu! Jego rywal, "Płocki Barbarzyńca" Marcin Różalski był cięższy o 2,3 kilograma.

Najdłużej w oczy spoglądali sobie pretendenci do pasa KSW wagi lekkiej - Mansour Barnaoui i Mateusz Gamrot. Przypomnijmy, że pojedynek, zdaniem federacji M-1 Global, której fighterem był Francuz, odbędzie się wbrew prawu. Rosjanie uważają, że Barnaoui jest związany umową wyłącznościową z M-1.

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh: mój dom to cały czas Polska (źródło TVP)

- Liczyłem się, że tak może być. Wielkie brawa dla włodarzy KSW, że zdołali znaleźć mi nowego przeciwnika, bo to naprawdę nie jest łatwe na kilka dni przed galą - stwierdził Łukasz Chlewicki, który ostatecznie podczas KSW 35 zmierzy się z Anglikiem Azim Thomasem. Zastąpił on Marifa Piraeva.

Ważenie odbyło się w Dzień Matki, o czym nie zapomniał uczestnik walki otwarcia, Kamil Szymuszowski. - Mamo, dziękuję ci za wszystko. Kocham cię! - krzyknął zawodnik chwilę po zrobieniu wagi.

Gala KSW 35 odbędzie się nietypowo, bo w piątek. Transmisja z imprezy z Ergo Areny w płatnym systemie pay per view. Relacja i wszystkie informacje dotyczące gali na WP SportoweFakty.

Wyniki ważenia:

Pojedynek o pas wagi średniej
84 kg: Mamed Khalidov (84,3) vs Aziz Karaoglu (84,2)

84 kg: Michał Materla (84) vs Antoni Chmielewski (84,1)
120 kg: Mariusz Pudzianowski (112,5) vs Marcin Różalski (114,8)

Pojedynek o pas wagi lekkiej
70 kg: Mateusz Gamrot (69,4) vs Mansour Baranoui (69,9)

Karta główna
70 kg: Łukasz Chlewicki (70) vs Azi Thomas (69,8)
77 kg: Robert Radomski (76,9) vs Rafał Moks (77,4)
66 kg: Marcin Wrzosek (65,9) vs Filip Wolański (65,9)
93 kg: Michał Fijałka (92,9) vs Marcin Wójcik (92,9)
77 kg: Kamil Szymuszowski (77) vs Mindaugas Verzbickas (76,8)

Czy Mamed Chalidow obroni pas KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (4)
 • pablo80 - RSKZ Zgłoś komentarz
  Różal - Człowiek kreskówka... :)
  • Westwide Zgłoś komentarz
   Juz nie mogę się doczekac kolejnej swietnej gali KSW! Poziom swiatowy, mam nadzieje ze dzis wieczorem zobaczymy swietne walki w najlepszej Europejskiej organizacji.
   • Ga Da Zgłoś komentarz
    sorry Mamed ale... już cie nie lubie
    • Masakruje Lewaka Zgłoś komentarz
     Mamed Khalidov vs Aziz Karaoglu - Wygra Mamed. Jednak chciałbym, żeby Aziz sprawił niespodziankę. Michał Materla vs Antoni Chmielewski - Obu lubię. Chciałbym, żeby obaj wygrali. Jednak w
     Czytaj całość
     ostateczności wygra Michał. Mariusz Pudzianowski vs Marcin Różalski - Jak dla mnie to takie zestawienie nie powinno mieć w ogóle miejsca, ale sam Różal mówił, że nie miał wyboru. Wygra Różalski. Mateusz Gamrot vs Mansour Baranoui - Gamer będzie miał mega ciężko. Mimo wszystko nie widzę tutaj innego wyniku, jak wygrana Gamrota! Niech moc będzie z Tobą Gamer! Łukasz Chlewicki vs Azi Thomas - Tutaj tylko serce idzie za Polakiem. Robert Radomski vs Rafał Moks - Wygrana kulturysty. Marcin Wrzosek vs Filip Wolański - Oboje są kotami w tym co robią. Jednak bardziej jestem za Zombiakiem. Fajnie się oglądało TUF'a z Polakiem. Michał Fijałka vs Marcin Wójcik - Nie wiem. Strzelam, że Wójcik. Kamil Szymuszowski vs Mindaugas Verzbickas - Tak jak wyżej. Serce za Polakiem.
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×