Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejny "freak fight" w polskim MMA? Striptizer chce walczyć z "Trybsonem"

Dawid Ozdoba, uczestnik jednej z najgorszych walk w historii polskiego MMA, chce wrócić do klatki i wyzywa na pojedynek "Trybsona", znanego z głośnego programu telewizyjnego "Warsaw Shore".
Jakub Madej
Jakub Madej
Robert Burneika, Dawid Ozdoba Newspix / Piotr Charchuła / EDYTOR.net / Robert Burneika, Dawid Ozdoba

O udziale Pawła Trybały w listopadowej gali PLMMA, która odbędzie się na warszawskim Torwarze, wiadomo już od kilku tygodni. Profesjonalna Liga MMA ogłosiła walkę "Trybsona", jednocześnie informując o poszukiwaniach przeciwnika, z którym Trybała miałby się zmierzyć 4 listopada w Warszawie.

Chętny do pojedynku znalazł się bardzo szybko. Dawid Ozdoba za pośrednictwem Facebooka poinformował o chęci walki z "Trybsonem".

- Jakiś czas temu mówiłem o powrocie do MMA i poruszałem temat Tymoteusza Świątka. Sprawa z "Omenem" wygląda tak, że on jednak chce iść swoją drogą życiową i nie mogę mu niczego narzucić - to jego życie i jego wybory. Przyjaciółmi będziemy, ale jako manager się poddaje. Jednak zacząłem znowu trenować po kontuzji i widzę, że Paweł "Trybson" Trybała ma zamiar walczyć 4 listopada w Warszawie. Szukają mu przeciwnika? Proszę bardzo - może wyjaśnimy sobie w oktagonie, jak ludzie i sportowcy to, co dawno powinno być wyjaśnione!? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to o kasę lub o kobiety... Tyle tylko powiem - zaczął Ozdoba.

ZOBACZ WIDEO Imponująca passa Marcina Wójcika. Będzie walka o pas KSW?

Jedyną walkę w zawodowym MMA Ozdoba stoczył 27 kwietnia 2013 roku. Jego pojedynek z Robertem Burneiką był walką wieczoru gali MMA Attack 3. Starcie do tej pory uważane jest przez wszystkich fanów tego sportu za najgorszy pojedynek w historii polskiego MMA. Ozdoba w trzeciej rundzie po unikaniu walki z "Hardkorowym Koksem", przegrał przez dyskwalifikację.

- Z "Koksem" temat zakończyłem i teraz chętnie stoczę sportową walkę w 84 lub 77 kg. Normalną walkę. Mirek Okniński? No chyba, że "Trybson" boi się wyjść z "tancerzykiem", jak to mnie określił. Paweł Cattaneo jest w mojej ekipie i chyba ciebie to boli - więc jak masz jaja, podejmij wyzwanie i wyjaśnijmy sobie temat w oktagonie. Łukasz Jurkowski zaraz mi pociśnie za ten pomysł, ale sam powiedziałeś, że pozostał niesmak po moim starciu z "Koksem" i chyba czas to zmienić... Trenuję od zawsze i tym razem nie pozwolę decydować sędziemu o moim losie... Szybko załatwię temat z "Trybsonem" - zapowiada Dawid Ozdoba.

Niewykluczone, że do starcia Ozdoby z Trybałą podczas listopadowej gali PLMMA dojdzie. Polska federacja będzie szukać osób, które zapełnią warszawski Torwar, a bez wątpienia "freak fight" przyciągnie sporą liczbę osób.

Czy chcesz zobaczyć pojedynek Dawida Ozdoby z Pawłem Trybałą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
facebook.com

Komentarze (2):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×