KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

UFC Hamburg: typowanie WP SportoweFakty. To będą trudne walki Polaków

Na Jana Błachowicza i Petera Sobottę podczas sobotniej gali UFC Fight Night w Hamburgu czekać będą silni przeciwnicy. Zawodnicy z Polski nie są faworytami swoich starć.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Jan Błachowicz Materiały prasowe / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
Jan Błachowicz ma szanse w starciu z Alexandrem Gustafssonem? Jan Błachowicz ma szanse w starciu z Alexandrem Gustafssonem?
Jan Błachowicz vs Alexander Gustafsson

Maciej Szumowski: Do końca zastanawiałem się, na kogo postawić w oficjalnym typowaniu, ale dziennikarski obiektywizm każe mi wytypować Alexandra Gustafssona. Bardzo bym chciał, żeby Janek wygrał ten pojedynek, co zresztą opisałem w swoim felietonie, ale... Nie potrafię w to uwierzyć. Jestem jednak w stu procentach pewien, że zobaczymy emocjonujące starcie i, cytując Mariusza Pudzianowskiego, nasz były mistrz KSW na pewno "tanio skóry nie sprzeda". Jeżeli jednak liczy na zwycięstwo ze Szwedem to musi zaryzykować i odważnie iść do przodu. A przy tym uważać na groźną stójkę fightera ze Sztokholmu. To będzie bardzo trudne zadanie.

Jakub Madej: Jan Błachowicz. Nie chcę typować, w jaki sposób, bo bardzo chciałbym zobaczyć nokaut, ale w takim starciu każde zwycięstwo będzie niezwykle ważne. Odkąd ogłoszono to starcie, niezwykle mocno wierzę w zwycięstwo Polaka. Po powrocie do Warszawy Błachowicz odnalazł to, co mógł utracić w Poznaniu i w moim odczuciu to będzie klucz do zwycięstwa - głód walki, głód zwycięstwa i chęć udowodnienia, że można sięgnąć czołówki swojej dywizji na świecie. Niezwykle trudna przeprawa, jednak jak najbardziej do przejścia. Błachowicz będzie miał ze sobą naprawdę dobry narożnik - Jeleniewski, Umiński i Złotkowski to trio, które ostatnimi czasy świetnie radzi sobie ze swoimi zawodnikami. Taktyka ułożona przez nich może okazać się genialna i nawet, jeśli Błachowicz zwycięży decyzją sędziów, to nie pozostawi złudzeń, że jest jednym z najlepszych półciężkich na świecie. Janek, pokaż, co potrafisz! Wierzymy w twoje zwycięstwo!
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×