Polak zdobędzie cenny tytuł? Pawel Żelazowski zrobił wagę

Paweł Żelazowski w przerwie od występów pod szyldem Fight Exclusive Night zawalczy o pas niemieckiej organizacji. Polak zrobił wagę na dobę przed swoją walką.

Jakub Madej
Jakub Madej

Paweł Żelazowski (9-1) wniósł na wagę równe 77 kilogramów. Rywalem Polaka będzie Kerim Engizek (10-4). Dla reprezentanta Dzikiego Wschodu Biała Podlaska będzie to druga walka w 2016 roku.

Jedyną porażkę Żelazowski poniósł w październiku 2014 roku, kiedy to jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Mickaelem Lebout. Polak powrócił jednak na zwycięską drogę, nokautując Artura Piotrowskiego i poddając Alberta Odzimkowskiego na galach organizacji FEN.

Na gali GMC 9 odbędą się trzy walki o pasy mistrzowskie - w kategorii piórkowej Lom-Ali Eskijew zawalczy z Sabą Bolaghim, w dywizji lekkiej Mohamed Grabinski zmierzy się z Paulo Boerem, a w kategorii półśredniej Paweł Żelazowski skrzyżuje rękawice z Kerimem Engizekiem.

- Na wagę wniosłem równo 77 kilogramów. Teraz nadrabiam stracone kilogramy i skupiam się na walce, trzymajcie kciuki! - napisał na swoim Facebooku Żelazowski.

Galę można obejrzeć w systemie pay-per-view na stronie organizatorów - tutaj.

ZOBACZ WIDEO Sukces Joanny Jędrzejczyk wpłynie na popularność MMA w Polsce?


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Czy Paweł Żelazowski zdobędzie pas GMC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×