Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Spartan Fight 7 w Chorzowie. Karta walk ma zachwycić kibiców

Gala Spartan Fight 7 odbędzie się w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło. 1 kwietnia fanów czeka powrót do chorzowskiej hali MORiS. Karta walk zachwyci wszystkich zgromadzonych widzów - zapowiadają organizatorzy.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
MMA AFP / MMA
W oktagonie zobaczymy czołowych polskich zawodników. Zapowiedziano angaż m.in. Michała Królika, który wygrał już cztery pojedynki na galach SF. Adam Wieczorek stoczy swój drugi pojedynek na Spartan Fight. Na gali w Krakowie czołowy polski "ciężki" błyskawicznie poddał niepokonanego dotychczas Ernesto Papę.

Podpisano także Tomasza Jakubca, którego starcie z Kamilem Roszakiem uznane zostało za walkę roku 2016. Wystąpi również Alan Langer, który będzie chciał się zrehabilitować za niedawną porażkę z Tarasem Sapą.

W jednej z walk wieczoru ujrzymy bardzo ciekawe starcie dwóch doświadczonych zawodników. Maciej Browarski zmierzy się z Grzegorzem Siwym. Obaj wygrali swoje ostatnie pojedynki - "Sowa" w Tauron Arenie pokonał bardzo groźnego Claudio Contiego, natomiast Siwy na gali w Płocku odniósł zdecydowane zwycięstwo nad Sylwestrem Borysem. Nie sposób wskazać faworyta w tej walce, natomiast pewnym jest, że będzie to emocjonujący i zacięty pojedynek.

Poza tym, Spartan Fight jako pierwsza federacja w Polsce wprowadza Zunifikowane Zasady MMA (MMA Unified Rules), które obowiązują na galach największych organizacji na świecie. Wprowadzenie tychże zasad będzie najlepszym krokiem w kierunku rozwoju federacji, jak i całego polskiego MMA.

ZOBACZ WIDEO To dlatego Joanna Jędrzejczyk woli trenować w USA


Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania. 
Czy podoba ci się wstępna karta walk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×