Zawodnik padł bezwładnie na głowę. Brutalny nokaut na gali UFC 209!

Zdjęcie okładkowe artykułu: AFP / Na zdjęciu: ujęcie z gali UFC
AFP / Na zdjęciu: ujęcie z gali UFC
zdjęcie autora artykułu

Świetne widowisko dali zawodnicy karty wstępnej podczas gali UFC 209. Po niesamowitym pojedynku kibice zobaczyli bardzo brutalny nokaut, po którym jeden z zawodników bezwładnie upadł na głowę.

W tym artykule dowiesz się o:

Blisko 15 minut trwał pojedynek pomiędzy Darrenem Elkinsem a Mirsadem Bekticem w jednej z pierwszym walk gali UFC 209, która odbyła się 5 marca. Po niesamowitym i krwawym starciu kibice zobaczyli brutalny nokaut, którego sprawcą był Darren Elkins.

Pojedynek od początku układał sobie Mirsad Bektic, który do klatki wyszedł jako zawodnik niepokonany. To do niego należały dwie pierwsze rundy, w których kilkukrotnie był bliski skończenia swojego rywala przed czasem. Darren Elkins powrócił jednak w ostatniej odsłonie w niesamowitym stylu i efektowną kombinacją ciosów, dokładając do tego kopnięcie na głowę, znokautował Mirsada Bektica.

Zawodnik urodzony w Bośni i Hercegowinie osunął się na deski i zanotował pierwszą porażkę w swojej karierze. Wcześniej zwyciężył jedenaście pojedynków z rzędu i wiele osób polecało śledzić poczynania tego młodego fightera.

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Zimnoch chce "solówki" z Arturem Szpilką

Źródło artykułu: