KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Fight Exclusive Night zaprasza na trening medialny i ważenie przed FEN 16

Końcowe odliczanie przed galą FEN 16: Warsaw Reloaded trwa, ale zanim rozpocznie się sobotnie widowisko na Torwarze, kibiców MMA i K-1 zapraszamy na czwartkowy media trening oraz piątkową ceremonię ważenia zawodników.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Gale FEN dostarczają kibicom emocji już od kilku lat Materiały prasowe / Wojciech Januszewski / FEN Federation / Gale FEN dostarczają kibicom emocji już od kilku lat
Transmisję na żywo z obu eventów, którą przeprowadzi telewizja Fightime.pl, będzie można śledzić na fanpage'u Fight Exclusive Night.

Oficjalny media trening - Uniq Fight Club, ul. VI Poprzeczna 23, 9 marca, godz. 16

W czwartkowym media treningu weźmie udział dziesiątka uczestników gali FEN 16 Warsaw Reloaded, wśród nich obaj bohaterowie walki wieczoru - Kamil Łebkowski oraz Brazylijczyk Gabriel Silva. Zawodników walczących w formule MMA reprezentować będą także Bartłomiej Kopera i jego rywal, Francuz Daguir Imavov, oraz Arbi Shamajew i jego przeciwnik Shely Santana z Brazylii. Natomiast spośród fighterów K-1, którzy wystąpią w sobotę na Torwarze, swoją formę i umiejętności zaprezentują Marcin SzrederRadosław Paczuski czy Arkadiusz Wrzosek.

Oficjalna ceremonia ważenia - Torwar, ul. Łazienkowska 6A, 10 marca, godz. 17 Zobacz wideo: Włodzimierz Szaranowicz dla WP SportoweFakty: Skoki Polaków były jak z matrycy

Po raz kolejny uczestnicy gali Fight Exclusive Night będą mogli wejść na wagę już rano w hotelu - dzięki temu zawodnicy będą mieć więcej czasu na regenerację i odpowiednie przygotowanie się do czekającej ich w sobotę walki. Jeśli podczas porannego ważenia fighterzy nie zmieszczą się w limitach wagowych dla swoich kategorii, otrzymają szansę zważenia się ponownie podczas popołudniowej, otwartej dla mediów i publiczności oficjalnej ceremonii ważenia na Torwarze.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, zarówno dla kibiców, jak i dziennikarzy. Wszystkich, którzy nie będą mogli przybyć na media trening lub ceremonię ważenia, zapraszamy do oglądania transmisji na żywo - relację online przeprowadzi telewizja Fightime.pl i będzie je można śledzić na fanpage'u FEN oraz stronie Fightime.pl.

Bilety na sobotnią galę FEN 16: Warsaw Reloaded można kupować w serwisach Eventim.pl, KupBilet.pl oraz Ticketik.pl. W dniu gali dostępne będą także w kasach hali Torwar. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

Informacja prasowa Fight Exclusive Night

Czy wybierasz się na FEN 16?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×