FEN 19: "Arab" dumny jak Vegeta. Gabriel Al-Sulwi zwycięzcą w walce raperów

Nawiązując do najpopularniejszego cytatu ze wszystkich singli "Araba", był dumny jak Vegeta, a nie jak jakiś kundel. Gabriel Al-Sulwi (1-0) wygrał w walce raperów podczas gali FEN 19.

Maciej Szumowski
Gabriel Al-Sulwi Facebook / Na zdjęciu: Gabriel Al-Sulwi
Rywalem jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce był inny przedstawiciel tego gatunku muzycznego, Bartłomiej "Ruby" Brzeziński (0-1). Starcie reklamowane było jako pierwszy w historii Fight Exclusive Night freakfight, jednak "Arab" od dawna łączy już sport z muzyką.

To była całkowita dominacja w wykonaniu uczestnika programu "Żywy Rap". Rzeszowianin od początku trzymał rywala pod siatką i obijał go kolanami. Był bliski zwycięstwa już w pierwszej rundzie. Przeciwnik praktycznie się nie bronił, ale sędzia nie przerwał pojedynku.

24-latek w drugiej rundzie kontynuował rozbijanie reprezentanta Ganja Mafii. W połowie odsłony jego narożnik zdecydował się oszczędzić mu katorgi i rzucił ręcznik.

Starcie było drugą główną walką wieczoru gali FEN 19: Bitwa o Wrocław w Hali Orbita. Limit wagowy wyniósł 77 kilogramów, czyli wojownicy skrzyżowali rękawice w wadze półśredniej.