Salim Touahri prowokuje Emila Meeka do walki i przypomina jego przegraną przez nokaut

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Na zdjęciu: gala UFC
Getty Images / / Na zdjęciu: gala UFC
zdjęcie autora artykułu

Ciekawą informację przekazał w środę na Twitterze Salim Touahri, polski zawodnik UFC w kategorii półśredniej. "Grizzly" sprowokował Emila Meeka i przypomniał mu ostatnią podróż do Polski.

W tym artykule dowiesz się o:

- Hej Emil Meek. Odmówiłeś walki ze mną, rok temu odmówiłeś walki z Peterem Sobottą. Myślę, że wiem, co jest twoim problemem. Poniżej szybkie przypomnienie twojej ostatniej podróży do Polski. Zmierz się ze mną lub porzuć swoją ksywkę "Wiking" - napisał na Twitterze Salim Touahri (MMA 10-2-0, UFC 0-1-0).

Wszystko wskazuje na to, że "Grizzly" chce sprowokować Emila Meeka (MMA 9-3-1, UFC 1-1-0) do stoczenia pojedynku. Touahri za pośrednictwem Twittera opublikował jedną z porażek Norwega, chwilę później zdradzając, że był pomysł zorganizowania takiej walki, jednak Meek nie odpowiedział na propozycję.

- To nie jest wyzwanie. Miałem ofertę takiej walki i zaakceptował ją w godzinę. Gdzie jest ten potężny wiking? - zapytał Touahri.

Ostatnią walkę Meek stoczył w styczniu. Po trzech rundach przegrał on jednogłośną decyzją sędziów z Kamaru Usmanem. Wcześniej kontynuował serię czterech zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał między innymi Rousimara Palharesa i Jordana Meina.

Salim Touahri w UFC zadebiutował w październiku 2017 roku. Po trzech rundach przegrał na punkty z Warlleyem Alvesem. Obecnie przygotowuje się do kolejnej walki w swojej karierze w amerykańskim klubie American Top Team.

Na nagraniu Touahri przypomniał starcie Emila Meeka z Albertem Odzimkowskim, które odbyło się na gali FEN 8, 31 lipca 2015 roku. W niecałe 4 minuty Polak pokonał Norwega przez techniczny nokaut.

ZOBACZ WIDEO Mamed Chalidow po KSW 42: Absolutnie nie żałuję niczego, cieszę się z bardzo dobrej walki

Źródło artykułu:
Czy chciałbyś zobaczyć starcie Salima Touahriego z Emilem Meekiem?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
--iki--
16.03.2018
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
sedzie za dlugo czekal - po tym kolanie zawodnik usiadl i podparl sie reka to byl koniec walki