Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Robert Burneika nie mówi "nie" MMA. "Może coś się wydarzy"

Robert Burneika nie wyklucza ponownego pojawienia się w klatce MMA. - Nie zamierzam robić kariery w walkach, ale może coś się jeszcze wydarzy - mówi "Hardkorowy Koksu".
Dawid Borek
Dawid Borek
Robert Burneika Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika

Robert Burneika ostatnią walkę w MMA stoczył niespełna rok temu. Wówczas, na PGE Narodowym, przegrał w 45 sekund z Pawłem Mikołajuwem. - Było jak było. Nie byłem dobrze przygotowany, miałem zły dzień. Przepuściłem cios i tyle. Dla mnie to tylko zabawa - wspomina "Hardkorowy Koksu" w rozmowie z inthecage.pl.

Po porażce z "Popkiem" Litwin zapowiedział zakończenie przygody z walkami w klatce. Kilka miesięcy później "Hardkorowy Koksu" stwierdził jednak, że jeśli otrzyma dobrą ofertę, być może wróci do KSW. Burneika nadal podtrzymuje to zdanie.

- Nie zamierzam robić kariery w walkach, ale może coś się jeszcze wydarzy. Ostatnio dostaję bardzo dużo wiadomości od fanów, czy jeszcze mnie zobaczą na KSW. Zobaczymy, co się wydarzy. Nie mówię tak, nie mówię nie - komentuje.

W pewnym momencie spekulowało się, że Burneika w KSW może zmierzyć się z Tomaszem Oświecińskim. Ten jednak najpierw skrzyżuje rękawice z Erko Junem, który jest bardzo popularnym trenerem personalnym. Do walki dojdzie 9 czerwca na gali KSW 44.

- To będzie po prostu cyrk. Chyba się chłopak trochę pomylił. Nie wiem, czy ma szanse z Oświecińskim, ale w walce może się wszystko wydarzyć. Wystarczy przepuścić jeden cios, ale wydaje mi się, że Jun ma marne szanse - ocenia Burneika.

ZOBACZ WIDEO Izu Ugonoh będzie chciał coś udowodnić Polakom? To będzie jego pierwsza walka w kraju od 2013 roku

Czy chciałabyś/chciałbyś, by Burneika znów pojawił się w klatce MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inthecage.pl

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×