FEN 23: Adam Brzezowski rywalem Łukasza Charzewskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe
Materiały prasowe
zdjęcie autora artykułu

Adam Brzezowski (6-3) będzie rywalem Łukasza Charzewskiego (5-1) podczas gali Fight Exclusive Night 23, która 12 stycznia odbędzie się w Lubinie. "Brooklyn" tym samym po 20 miesiącach przerwy wróci do klatki FEN.

Łukasz Charzewski to utytułowany zapaśnik, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, członek kadry narodowej. Zawodowy debiut w MMA zanotował 16 września 2016 roku pokonując przez poddanie w 3. rundzie Miroslava Strouha.

Siedem miesięcy później przez jednogłośną decyzję sędziów zwyciężył z Łukaszem Dziudzią, by od 2018 roku rozpocząć serię trzech kolejnych zwycięstw z rzędu. W marcu 2018 roku wygrał z Mansurem Abdurzakowem, pół roku później znokautował Tomasza Kubczaka, by w listopadzie pewnie na punkty uporać się z Arturem Pawlikiem.

Adam Brzezowski to zawodnik klubu MMA Devil Międzychód, który spośród sześciu wygranych na zawodowstwie pojedynków, aż pięć zakończył przed czasem. Przez techniczny nokaut rozprawił się z Filipem Czarneckim i Łukaszem Stankiem, w swoim debiucie na FEN podczas 17. edycji, w 3. rundzie poddał Damiana Tarabasza.

W październiku 2018 roku przez jednogłośną decyzję sędziów wygrał z Pauliusem Zitineviciusem. Podopieczny Przemysława Kniocha może pochwalić się ponad 20 zwycięstwami na swoim koncie w karierze amatorskiej.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" #27: Gamrot skomentował decyzję Chalidowa

Źródło artykułu: