ACA 96. Celiński - Barnatt: udana zemsta Anglika. "Cebula" szybko znokautowany

Zaledwie półtorej minuty potrzebował Luke Barnatt (15-7), aby zrewanżować się Karolowi Celińskiemu (16-8-1) za porażkę z czerwca ubiegłego roku.

Maciej Szumowski
 Luke Barnatt WP SportoweFakty / Waldemar Ossowski / Na zdjęciu: Luke Barnatt
Polak i Brytyjczyk po raz pierwszy zmierzyli się na gali ACB 88 w Brisbane. Konfrontacja potrwała pełen dystans i była bardzo wyrównana. Ostatecznie sędziowie jako zwycięzcę wskazali "Cebulę", który odniósł jedną z najcenniejszych wygranych w karierze.

ACA 96. Omielańczuk - Jerochin: szybki nokaut Polaka. Rosjanin padł na deski

Na ACA 96 w Łodzi arbitrzy nie byli już potrzebni. Luke Barnatt posłał na deski Karola Celińskiego potężnym prawym. Nie musiał nawet dobijać przeciwnika w parterze, sędzia Herb Dean od razu przerwał pojedynek.

ACA 96. Bandel - Sułtanow: "Bomba" rozbity w pierwszej rundzie

Dzięki temu były zawodnik UFC powrócił na ścieżkę zwycięstw po dwóch porażkach z rzędu. Gorzej prezentuje się sytuacja olsztynianina, który w poprzedniej potyczce przegrał z Dowłedzanem Jagszymuradowem.

Czy Karol Celiński pozostanie zawodnikiem ACA?