MMA. KSW 50. Niepokojące wiadomości. Damian Grabowski może nie powalczyć o pas

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Jakub Barański / Na zdjęciu: Damian Grabowski
Newspix / Jakub Barański / Na zdjęciu: Damian Grabowski
zdjęcie autora artykułu

Damian Grabowski (22-5) doznał kontuzji, która najprawdopodobniej wykluczy go z udziału na KSW 50 - poinformował portal naszemma.pl.

W tym artykule dowiesz się o:

14 września w The SSE Arena w Londynie "Pitbull" miał zmierzyć się o pas wagi ciężkiej z jej mistrzem, Philipem De Friesem (17-6). Wszystko wskazuje jednak na to, że znany z gal UFC i Bellator MMA opolanin nie wyjdzie do klatki w stolicy Wielkiej Brytanii.

MMA. Były mistrz KSW na deskach. Fernando Rodrigues rozbity przez debiutanta

Po pechowych latach 2016-2017 w UFC, w 2018 Damian Grabowski powrócił do Polski. Najpierw wygrał z Josem Rodrigem Guelkem na gali FEN 22 w Poznaniu, a w maju tego roku podczas KSW 49 znokautował byłego mistrza, Karola Bedorfa, co miało być przepustką do walki o pas.

Babilon MMA 9. Wyniki ważenia. Brazylijczyk przekroczył limit W karcie pozostają jeszcze trzy pojedynki o tytuły mistrzowskie Konfrontacji Sztuk Walki. W wadze półciężkiej zmierzą się Tomasz Narkun i Przemysław Mysiala, w półśredniej Roberto Soldić i Patrick Kincl, a o tymczasowe trofeum kategorii lekkiej rękawice skrzyżują Norman Parke i Marian Ziółkowski.

ZOBACZ WIDEO: Rajd Rzeszowski: Grzegorz Grzyb najlepszy na domowym podwórku. Po raz czwarty w karierze

Źródło artykułu: