Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. Łukasz Jurkowski odpowiada na zarzuty Mirosława Oknińskiego. "Kłamstwa i pomówienia"

"Kłamstwa i pomówienia" - tak Łukasz Jurkowski nazwał oskarżenia, jakie skierował pod jego adresem Mirosław Okniński. "Juras" zapowiedział też publikację materiału, który ujawni prawdę o działalności trenera Poland Top Team.
Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Łukasz Jurkowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Łukasz Jurkowski

Okniński w internetowym programie dziennikarza "Super Expressu" Andrzeja Kostyry skierował pod adresem Jurkowskiego wiele bardzo mocnych słów. Nazwał go "zdrajcą", "flagą", "chorągiewką", a nawet "damskim bokserem". Powiedział też, że chciałby pojedynku "Jurasa" z Szymonem Kołeckim, którego obecnie trenuje, ponieważ uwielbia patrzeć, jak Jurkowski jest bity.

- Kiedyś zrobiłem pięć gal w miesiącu i sponsorzy mi nie zapłacili. Pierwszy ujawnił to Łukasz Jurkowski. To jest taki człowiek, który zawsze ci pomoże, gdy jesteś u góry. Jak lecisz na dno, to też ci pomoże: zepchnie cię ze schodów, balkonu, albo na ciebie doniesie - mówił znany w Polsce trener MMA.

Na reakcję Jurkowskiego nie trzeba było długo czekać. Dzień po publikacji na Youtube odcinka programu Kostyry z Oknińskim w roli głównej komentator Polsatu Sport i wciąż aktywny zawodnik zamieścił na Facebooku post, w którym napisał, że nie powinien zabierać publicznie głosu w sprawie "kłamstw i pomówień" na jego temat, jednak tym razem Okniński "posunął się w swoim pajacowaniu krok za daleko".

"Juras" zdradził, że po obejrzeniu wywiadu z trenerem Poland Top Team zaczął przygotowywać materiał "O oszustwach, kłamstwach i perfidnym wykorzystaniu własnej poważnej choroby do mydlenia oczu wierzycielom". Bohaterem materiału będzie rzecz jasna Okniński.

"Wie o tym cała branża MMA i cieszę się, że wiele osób po wczorajszym wywiadzie zadeklarowało się pomóc w skończeniu działalności tego patologicznego kłamcy. Dowiecie się i Wy" - zapowiedział Jurkowski.

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Adam Kowalski poobijany, ale szczęśliwy. "To była wojna, ale byłem na nią przygotowany"

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×