MMA. UFC. "On jest potworem". Renato Carneiro po wrażeniem Mateusza Gamrota

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot po wygranej na KSW
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot po wygranej na KSW
zdjęcie autora artykułu

Mateusz Gamrot nie ukrywa, że po wypełnieniu kontraktu z KSW będzie chciał spróbować swoich sił w UFC. Podwójny mistrz polskiej federacji jest cenionym zawodnikiem wagi lekkiej na świecie, co potwierdził m.in. Renato Carneiro.

W tym artykule dowiesz się o:

- On jest potworem, naprawdę. Jest jednym z najlepszych grapplerów, z którymi miałem okazję trenować. I tak jak mówiłem, on niezwykle ciężko pracuje. Czasami ludzie chcą trenować ze mną, ale ja lubię twardą pracę. Niektórym tego brakuje. Mateusz? Potwór. Zawsze trenujemy ciężko, a następnego dnia od przychodzi i chce więcej i więcej - powiedział Renato Carneiro w programie "Oktagon Live" na Kanale Sportowym.

Mateusz Gamrot i "Moicano" mają okazję trenować w klubie American Top Team na Florydzie. Brazylijczyk twierdzi, że Polak jest aktualnie na poziomie pierwszej "10" kategorii lekkiej w amerykańskiej organizacji.

- Oczywiście, że Gamrot jest na poziomie UFC. Myślę, że jest na poziomie czołowej dziesiątki. Jest bardzo dobry, jest podwójnym mistrzem KSW. Nie wiem, dlaczego jeszcze go tu nie ma - dodał Carneiro.

Gamrotowi do wypełnienia kontraktu z KSW pozostały dwie walki. 29-latek w dotychczasowej karierze nie przegrał żadnego pojedynku i może pochwalić się serią 15 zwycięstw z rzędu.

Zobacz również: "Tylko Jeden". Jan Błachowicz w piątkowym odcinku programu "Tylko Jeden". Maciej Kawulski o najbliższym odcinku: Całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

Źródło artykułu: