MMA. "Tylko Jeden". Jan Błachowicz w piątkowym odcinku programu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Jan Błachowicz
zdjęcie autora artykułu

Już tylko czterech uczestników reality show o zawodnikach MMA liczy się w walce o zawodowy kontrakt z KSW wart 200 000 złotych. W szóstym odcinku "Tylko Jeden" odbędą się dwie walki półfinałowe. O motywację bohaterów tych starć zadbał Jan Błachowicz.

"Cieszyński Książę" dla wielu polskich zawodników jest wzorem świadomego budowania kariery. Jan Błachowicz postawił na ciężką pracę, hołdując zasadzie, że talent to w najlepszym wypadku połowa sukcesu. Ta postawa wyniosła go na szczyt krajowej sceny i zaowocowała angażem w najlepszej organizacji MMA na świecie. W szóstym odcinku reality show "Tylko Jeden" Błachowicz odwiedził półfinalistów, wzbudzając wśród nich ekscytację.

- Pamiętam, jak będąc jeszcze w podstawówce, oglądałem turniej, w którym Janek nokautował swoich przeciwników. On był jednym z moich idoli – powiedział po tym spotkaniu Piotr Walawski.

Uczestnicy programu ani na krok nie odstępowali Janka, co żartobliwie skomentowała Blanka Lipińska.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

- Zdradzę ci sekret. Jak przyszło tu siedem dziewczyn, to chłopaki uciekli z krzykiem. Ale jak pojawiłeś się ty, to wszyscy pytają, czego się napijesz - śmiała się prowadząca reality show.

Półfinaliści "Tylko Jeden" chętnie wypytywali Błachowicza o wskazówki, a prawdziwą gratką był zaimprowizowany na szybko wspólny trening na tarczach pięściarskich.

- Gdy Tomek Romanowski rzucił ten pomysł, to pomyślałem, że żartuje. Ale z drugiej strony szkoda nie wykorzystać takiej okazji - powiedział Adrian Bartosiński.

Całą wizytę Jana Błachowicza w domu zawodników oraz walki półfinałowe reality show "Tylko Jeden" zobaczycie w piątek o 22:10 w telewizji Polsat. W pojedynkach zmierzą się Marcin Krakowiak i Tomasz Romanowski oraz Adrian Bartosiński i Piotr Walawski.

Czytaj także: Jan Błachowicz prowokuje Jona Jonesa Alistair Overeem podejrzewa, że był zakażony COVID-19

Źródło artykułu: