Babilon MMA 14. Kevin Szaflarski - Damian Olszewski. Pewne i łatwe zwycięstwo 25-latka

Dziewiąte zwycięstwo z rzędu odniósł Kevin Szaflarski (9-1). Podczas gali Babilon MMA 14 pokonał bez większych problemów Damiana Olszewskiego (2-3).

Jakub Madej
Jakub Madej
Kevin Szaflarski Materiały prasowe / Babilon MMA / Na zdjęciu: Kevin Szaflarski
Pojedynek rozpoczął się od niskich kopnięć, które zdecydowanie lepiej wychodziły Kevinowi Szaflarskiemu. Bardzo szybko noga Damiana Olszewskiego zaczęła czerwienieć, co zauważyli komentatorzy starcia.

Zawodnik mieszkający na co dzień w Holandii starał się zaskoczyć rywala w stójce, jednak ten bez problemów radził sobie z każdą akcją. Szaflarski w pewnym momencie przeniósł walkę do parteru, gdzie zaczął kontrolować przeciwnika. Dopiero na kilkanaście sekund przed końcem pierwszej rundy podopieczny Mirosława Oknińskiego znalazł się za plecami rywala, skąd zadał serię ciosów, co zdecydował się przerwać sędzia.

Dla Kevina Szaflarskiego było to już dziewiąte zwycięstwo z rzędu. W poprzednich starciach pokonywał on między innymi Luida Limę, Fikro Bosnica, Jurija Protzenkę i Adnana Alica. Czerwcowy pojedynek był jego debiutem w organizacji Babilon MMA.

Babilon MMA 14. Jakub Kamieniarz - Piotr Przepiórka. Błyskawiczne poddanie w niecałe półtorej minuty!

Czy Kevin Szaflarski zdobędzie pas organizacji Babilon MMA w wadze ciężkiej?