MMA. KSW 53. Michał Pietrzak - Kamil Szymuszowski. Ciężki nokaut "Zgniatacza"!

Michał Pietrzak brutalnie znokautował Kamila Szymuszowskiego na gali KSW 53: Reborn. Poznaniak zakończył pojedynek w 1. rundzie. Dla "Zgniatacza" była to pierwsza wygrana w szeregach federacji.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Pietrzak znokautował Kamila Szymuszowskiego na KSW 53 Materiały prasowe / kswmma.com / Michał Pietrzak znokautował Kamila Szymuszowskiego na KSW 53
Pojedynek trwał zaledwie 56 sekund. Pietrzak świetnie trafił przeciwnika prawym ciosem. Szymuszowski padł na matę, ale tam spadły na niego jeszcze ciosy młotkowe ze strony rywala, które pozbawiły go przytomności. Sędzia Piotr Jarosz w porę przerwał pojedynek.

Dla Michała Pietrzaka była to pierwsza wygrana w KSW. Reprezentant Czerwonego Smoka Poznań w debiucie dobrze zaprezentował się na tle mistrza kategorii półśredniej, Roberto Soldicia, ale przegrał na punkty. Tamten pojedynek wziął jednak w zastępstwie na kilka dni przed galą. Przed KSW 53 mógł liczyć na pełne przygotowania.

Po szybkiej wygranej z Kamilem Szymuszowskim "Zgniatacz" wyraził chęć stoczenia drugiej walki z chorwackim "Robocopem".

Zobacz także:
MMA. KSW 53. Artur Sowiński. Były mistrz w drodze po pas drugiej kategorii wagowej
MMA. KSW 53. Gracjan Szadziński. "Terminator" ze Stargardu Szczecińskiego zapoluje na kolejny nokaut

ZOBACZ WIDEO: MMA. Mateusz Borek opowiada o rozstaniu z KSW. "Przeżyliśmy razem 16 lat i 50 gal. Nie umiem nie być sentymentalny"
Czy Michał Pietrzak powinien otrzymać rewanż z Roberto Soldiciem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×