MMA. Brutalny nokaut Alexa Pereiry. Rywal przez długi czas był nieprzytomny [WIDEO]

Alex Pereira (3-1) ciężko znokautował Thomasa Powella (4-5) w walce wieczoru gali LFA 95 w Kansas. Utytułowany kickboxer lewym sierpowym posłał rywala na deski w 1. rundzie. Ten przez długi czas nie mógł odzyskać przytomności.

Waldemar Ossowski
Alex Pereira brutalnie znokautował Thomasa Powella na LFA 95 Twitter / Alex Pereira brutalnie znokautował Thomasa Powella na LFA 95
Brazylijczyk był faworytem starcia z Amerykaninem. "Poatan" od pierwszych sekund wywierał presję na przeciwniku i szukał ciosu, który zakończy pojedynek. Okazja nadarzyła się na minutę przed końcem pierwszej rundy.

Alex Pereira skontrował Powella lewym sierpowym, który czysto wylądował na szczęce Amerykanina. Powell nieprzytomny padł na matę klatki. Interweniować musieli medycy. Zawodnik z Filadelfii dopiero po kilku minutach odzyskał przytomność.

Dla mistrza organizacji Glory była to czwarta walka w formule MMA i trzecia wygrana przez nokaut.

Zobacz:

Pereira to pogromca obecnego mistrza UFC w wadze średniej, Israela Adesanyi. Brazylijczyk w organizacji Glory dwukrotnie pokonał Nigeryjczyka. W kickboxingu "Poatan" zwyciężył 40 z 46 pojedynków.

33-latek to mistrz Glory w wadze średniej i tymczasowy czempion organizacji w kategorii półciężkiej. Brazylijczyk w MMA zadebiutował w 2015 roku porażką z Quemuelem Ottonim.

KSW 56. Robert Ruchała: Jeszcze parę dni nie będę mógł spać!